Daugiau nei 1000 kv. metrų ploto erdvėse įsikūrusio „Gastronomas Food Hall“ įkūrėja Evelina Labanauskienė siekia, jog ši gastronominė erdvė prisidėtų prie naujos kartos maitinimo kultūros skleidimo ir įtvirtintų tarptautines tendencijas, kurios šio metu – kaip niekad populiarios.

Gastronomas Food Hall
Foto: Organizatorių nuotr.

„Po vienu stogu sujungsime unikalius gastronominius sprendimus siūlančias pasaulio virtuves bei istorija alsuojančias erdves, kurias prikelsime naujam gyvenimui. Norime sukurti vietą, kviečiančią maisto mylėtojus ne tik užsukti greitų verslo pietų, bet ir smagiai leisti vakarus draugų bei šeimos kompanijoje“, – pasakoja E. Labanauskienė.

Gastronomas Food Hall
Foto: Organizatorių nuotr.

„Gastronomas Food Hall“ – E. Labanauskienės ir jos šeimos, aistringų maisto mylėtojų, kūrinys. Prie šios komandos, jau įsibėgėjus procesui, prisijungė ir Arnika Rimšaitė, kurios patirčių bagaže – ilgi metai užsienyje, susipažįstant su įvairiomis virtuvėmis, kultūromis bei naujovėmis iš viso pasaulio. Moterys kartu siekia sujungti skirtingas gyvenimiškas patirtis ir sukurti ne tik platų gastronominį žemėlapį, bet ir erdvę, kurioje būtų gera leisti laiką sostinės gyventojams bei miesto svečiams.

Gastronomas Food Hall
Foto: Organizatorių nuotr.

Šiuo metu „Gastronomas Food Hall“ jau veikia skirtingas pasaulio virtuves apjungiantis „2buo”, meksikiečiai „Maracas Mexican cocina”, kiniško maisto restoranas „Mian”, picerija „Pipirini Pizza“, Vietnamo virtuvė „Ha Noi“, indiškas maistas „Spice King“, moderniosios europietiškos virtuvės atstovai „arLei“, užkandinė „Papa frita Poutinerie – Loaded Fries“, kavos baristos „EXpresso kava“, spurginė „Sweet Roll“, konditerijos gaminiai „Mažoji Ragainė“, vaisinė „Tropikai“ ir baras „Gastronomas“.

Gastronomas Food Hall
Foto: Organizatorių nuotr.

„Gastronomas Food Hall“ įkūrėja E. Labanauskienė bei vadovė A. Rimšaitė pastebi, kad naujasis maisto taškas turi ir sentimentalią vertę – čia dar praėjusiame amžiuje veikė „Vilniaus centrinis gastronomas“, o dabar ši vieta atgimsta naujais ir dar nematytais atspalviais.

„Norėdamos sukurti pridėtinę erdvę, svečiams siūlome ir „mini-market“ stiliaus prekyvietę, kurioje jau prekiaujama daržovėmis, vaisiais, riešutais, šviežiai spaustomis sultimis, o netolimoje ateityje čia bus galima įsigyti ir kitų gurmaniškų produktų. Tai yra vienas „Gastronomo“ išskirtinumų“, – kalba E. Labanauskienė.

Gastronomas Food Hall
Foto: Organizatorių nuotr.

Sostinės gyventojų ir miesto svečių „Gastronomas Food Hall“, adresu Gedimino pr. 24, laukia jau pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8 iki 20 val., penktadieniais – šeštadieniais nuo 9 iki 22 val. ir sekmadieniais nuo 9 iki 19 val. Baras „Gastronomas“ penktadieniais – šeštadieniais veiks iki 24 val.