Druska Miltai Vanduo

Apie šią vietą jau buvau girdėjusi vieną labai aiškią legendą – jų bandelės su cinamonu yra dieviškos. Ir čia yra stebuklingas rinkodaros ėjimas, kada užtenka tik vienos pozityvios legendos ir pas tave atsiranda lankytojų eilės. Nemeluoju, kol pusryčiavau – pietavau šioje vietoje, eilė čia buvo visuomet. Bet apie viską nuo pradžių.

Druska Miltai Vanduo
Foto: Asmeninins albumas

Aplankyti šią kepyklą sugalvojau pakankamai vėlai trečiadienio vakare, tad parašiusi privačią žinutę dėl rezervacijos per jų Facebook paskyrą, tikrai nesitikėjau atsakymo iki ryto. Vis dėlto atsakymas su patvirtinta rezervacija ketvirtadienio pietums (lankiausi čia per Žolines, laisvą dieną) atėjo vos už kelių minučių ir aš ramiai užmigau.

Atvykusi, supratau, jog be rezervacijos bent jau tądien ramiai papietauti nebūtume galėję. Ir nors dalis lankytojų ateina į kepyklą tik nusipirkti produkcijos išsinešimui, bet norinčių atsikvėpti ir pasigardžiuoti kepiniais su kava lauko terasoje taip pat netrūksta. Aktualu paminėti ir vieną puikų logistinį sprendimą – kepykla turi du įėjimus, tad per vieną plūsta norintys greitai apsipirkti, o per kitą į lauko terasą išeina laimingi pavalgyti vietoje. Per pastarąjį išėjome ir mes.

Druska Miltai Vanduo
Foto: Asmeninins albumas

Vėlyvųjų pusryčių meniu tądien buvo: granola su jogurtu ir uogomis (3 EUR), pusryčių bandelės su lašiša ir kremu (4,5 EUR), skrebutis su avokadu (6,5 EUR), skrebutis su voveraitėmis (7 EUR), Cezario salotos (4,5 EUR) ir skrebutis su kumpiu bei sūriu (5 EUR). Dar keli patiekalai jau buvo suvalgyti ir išbraukti nuo kreidinės meniu lentos. Mūsų kompanija užsisakė kavos, skrebutį su avokadu, bandeles su lašiša ir kremu, Cezario salotas ir, žinoma, žymiąsias cinamonines bandeles. Už mano ir vyro pasirinkimą sumokėjome 16 EUR.

Kavas su bandelėmis ant staliuko atsinešėme iškart, o užsakytų karštųjų patiekalų teko palaukti apie 10 minučių. Po jų sulaukėme pašaukimo vardu ir patiekalus galėjome pasiimti per langą į terasą. Prasidėjo mūsų puota. Tikrai ne kitaip galėčiau pavadinti šiuos vėlyvuosius pusryčius, kurie dėl malonios kompanijos ir gardaus maisto (dar buvo atliktas desertų papildymas) tęsėsi beveik dvi valandas. Visų užsisakyti patiekalai pateisino lūkesčius, manasis skrebutis buvo traškiai pakeptas ir su gausiu avokado bei žalumynų sluoksniu. Atrodo labai paprastas pasirinkimas, bet buvo tikrai puikus. Komplimentai ir vyro užsisakytoms bandelėms su lašiša, kremu ir žalumynais – viskas gaivu ir šviežia. O apie karalienes – cinamonines bandeles tikriausiai reiktų net ir atskiros apžvalgos. Nors geriausiai apie jas sužinosite, kada patys čia apsilankysite ir jų paragausite.

„Druska Miltai Vanduo“ dirba adresu Geležinkelio g. 3, Vilnius. Jų darbo laikas antradieniais – penktadieniais 9:00 – 15:00 val., savaitgaliais 9:00 – 17:00 val., pirmadieniais jie ilsisi.