Vilniečiai ir miesto svečiai labai pamėgo kavinę Augustas ir Barbora. Kokia jūsų sėkmės paslaptis?

Sėkmės paslaptis – daug darbo ir pastangų bei noras sukurti Lietuvoje vietą su išskirtine atmosfera. Lankytojus traukia graži aplinka, malonūs žmonės ir puikus aptarnavimas. Mes norime, kad visi čia apsilankę bent trumpam pamirštų kasdienybę ir pasimėgautų romantiška bei jaukia aplinka.

Jau esate pelnę ne vieną miesto apdovanojimą?

Džiaugiamės, kad vilniečiai ir miesto svečiai mus ne tik aplanko, bet ir įvertina. Esame gavę tikrai nemažai titulų: fotogeniškiausios kavinės Lietuvoje, gražiausios kalėdinės vitrinos Vilniuje. Mūsų lankytojai išrinko mus ir kaip geriausią 2020 m. sostinės kavinę. Mėgstame stebinti, tad labai džiaugiamės ir esame dėkingi, kai tai įvertina mūsų klientai.

Augustas ir Barbora love story café
Foto: Organizatorių nuotr.

Priminkite, kaip kilo idėja pavadinti kavinę Augustas ir Barbora love story café?

Mane įkvėpė graži ir romantiška kunigaikščio Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija. Pamaniau, kad kavinės erdvė gali būti skirta naujoms meilės istorijoms ir romantiškiems pokalbiams. O tam, žinoma, reikia ypatingos atmosferos. Be to, tai – vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje gurkšnodamas kavą ar mėgaudamasis desertu gali stebėti, kaip gaminamas žiedas arba kitas juvelyrinis dirbinys su deimantais ar net įsigyti naują papuošalą su brangakmeniais. Jau netrukus kavinės ir De Ribas Jewellery papuošalų salono lankytojų laukia staigmena – pristatysime naują vestuvių ir sužadėtuvių juvelyrikos konceptą.

Patrikas Ribas
Foto: Organizatorių nuotr.

Kaip šiuo metu atrodo kavinės interjeras ir eksterjeras?

Tarsi prancūziškas rožių sodas! Siekėme sukurti elegantišką, jaukią ir romantišką vietą, kur žmonės galėtų pasijusti tarsi patekę į žydintį rožių sodą. Norime, kad lankytojai, užsukę į šį mažą kampelį Stiklių gatvėje nusikeltų į kitą pasaulį ir, kad kasdienybė jiems išnyktų – bent tol, kol išgers puodelį kavos ir pasimėgaus desertu. Kavinės interjerą ir eksterjerą sukūrėme drauge su floristu Mantu Petruškevičiumi. Jį įkvėpė legendinė Prancūzijos karalienė Marija Antuanetė, kurios sodai garsėjo nepaprastu grožiu. Ji dievino gėles, ypač rožes. Mums patinka nuolat atsinaujinti, tad jau netrukus Jus vėl nustebinsime nauju eksterjeru.

Augustas ir Barbora love story café
Foto: Organizatorių nuotr.

Jūsų kavinė garsėja ypatingu meniu ir itin aukšta aptarnavimo kokybe. Kuo dar žadate nustebinti savo svečius?

Atnaujinome ne tik kavinės interjerą. Svečius pasitinkame ir su atnaujintu maisto, desertų ir gėrimų meniu. Norėjome, kad kiekvienas lankytojas čia atrastų savo mėgstamiausią patiekalą, dėl kurio norėtų sugrįžti, todėl specialiai mums buvo sukurtas šefo meniu. Taip pat pastebėjome, kad Vilniuje itin trūksta kokybiškų vietų, kuriose būtų galima papusryčiauti. Tad nuo šiol su visa šeima pas mus galite praleisti ir savo rytą, besimėgaudami vienais skaniausių pusryčių mieste. Desertų mėgėjus taip pat nudžiuginsime naujais skoniais. Pažadame, jog kiekvienas ras savo favoritą, nes siūlome ne tik daugelio pamėgtus klasikinius desertus, bet ir išskirtinius dar neatrastus skonius. O kokteilių meniu atrasite ir unikalių, tik mūsų kavinėje daromų kokteilių.

Augustas ir Barbora love story café
Foto: Organizatorių nuotr.

Į kokias šventes ar renginius norėtumėte pakviesti gero skonio publiką? Atskleiskite artimiausius savo planus.

Kiekvieną mėnesį rengiame koncertus. Nudžiuginsime ir klasikinės, ir populiariosios muzikos gerbėjus. Šį mėnesį jau įvyko išskirtinio balso vokalistės Marijos Grabštaitės ir ilgametę tarptautinę patirtį turinčio pianisto Artūro Anusausko muzikinis pasirodymas. Artimiausiais mėnesiais planuojame kavinės svečius nudžiuginti jausmingosios Ispanijos dainininkės Sandros Carrillo ir Gabrielės Senkevičiūtės muzikiniais pasirodymais.

Staigmena laukia ir vyno gurmanų. Kartą per mėnesį organizuosime vyno degustacijas su vienais garsiausių someljė Lietuvoje.

Taip pat siūlome unikalią pramogą juvelyrikos gerbėjams. Nuo šiol savo šventę galite paminėti ne tik linksmai, bet ir turiningai pasinerdami į deimantų pasaulio subtilybes. Siūlome susipažinti su deimantais ir juvelyrika iš arčiau De Ribas Jewellery organizuojamose deimantų degustacijose.