- Kur esate dainavusi prieš „Lietuvos balsą“?

- Neprofesionaliai dainuoju apie 20 metų. Esu dainavusi tiek įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tiek Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Nesvarbu, kokiai miniai dainuoti – nors ir vienam žmogui. Buvimas scenoje man atperka viską.

- Gal esate iš muzikantų šeimos?

- Šeimoje muzikantų nebuvo. Nors mėgėjiškai dainuojančių yra – mano tėtis ir senelis tenorai. Tai iš vieno ir kito įkapsėjo ir man. Tuo labai džiaugiuosi.

Jolanta Gižienė
Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

- Ar mokate priimti kritiką?

- O, kritika man labai patinka. Priimu ją geranoriškai ir iš to mokausi. Jei nekritikuoja – neįdomu. Atrodo, viską moki, o taip nebūna. Be to, priėmęs patarimus tik padidini klausytojų ratą.

- Kokias geriausias savo savybes įvardintumėte?

- Šį dalyką geriau apibūdintų artimieji, bet pamėginsiu. Esu per daug gera, nuoširdi, paprasta, šiek tiek užsispyrusi, supratinga, komunikabili, jautri. Gerbiu kitų žmonių nuomonę.

- Kokią veiklą galėtumėte sulyginti su dainavimu?

- Jei pažvelgtumėm kaip į būseną – tai tikrai malonumas. Tačiau dainavimas sunkus fizinis darbas. Atrodo, nuo ko čia pavargti – atsistoji ir dainuoji. Galėčiau tai prilyginti malkų kapojimui. Bet vis vien noriu dainuoti.

- Ar po „Lietuvos balso“ pirkėjai jus atpažįsta?

- Gaila, dėl asmeninių priežasčių palikau darbą. Bet kai ateinu į buvusią darbovietę, žmonės šnibždasi, atsisuka, būna linki sėkmės.

- Kokioje operoje įsivaizduojat save dainuojančią?

- G. BizetKarmen“. Svajojau kažkada.

- Kodėl vienu metu buvote nustojusi dainuoti?

- Po pirmosios mergaitės gimimo tiesiog nebuvo laiko repetuoti. Paūgėjus mergaitei šiek tiek atsirado laiko. Ačiū, mamai ir tėčiui, jog išleisdavo į repeticijas ir koncertus. Po penkerių metų gimė mažoji, vėl laiko pristigo. Be abejonės, esu laiminga, nes turi dvi Dievo dovanas. Dabar esu pasiryžusi atgaivinti viską.

- Kaip mėgstate dažniausiai atrodyti? Kokį stilių renkatės?

- Brangieji, madai ant sprando nelipu – nei ji man. Rengiuosi taip, kad būtų patogu. Labiau linkstu prie klasikinio stiliaus. Svarbu, kad jausčiausi patogiai. Jei kam negražu, tegu ateina ir pasako, gal ką pakeisiu.

- Gražiausia vieta, kurioje esate buvusi...

- Norvegija. Ta šalis turtinga savo gamta - didžiuliai fiordai, jūra. Labai myliu jūrą. Būdama prie jos viską apmąstau, atsipalaiduoju, suvokiu, kokia didinga gamta yra, o mes jos dalis.

O Lietuvoje tai Žemaitijoje, prie Medvėgalio kalno, kur sykį dainavau.

Daugiau DELFI pramogų naujienų – socialiniame tinklalapyje „Facebook“!