Ruben Ramirez Hidalgo

17 straipsnių

Kataro sostinėje tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Qatar ExxonMobil Open“, kurio prizų fondą sudaro 1,05 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antradienį favoritas ispanas Davidas Ferreras 5:7, 6:3, 6;2 nugalėjo vokietį Dustiną Browną.

Pirmadienį Štutgarte (Vokietija) startavo ATP serijos „Mercedes Cup“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro beveik 360 tūkst. eurų. Nesėkmę jau pirmajame vienetų varžybų rate patyrė 2010-aisiais čia pergalę šventęs ispanas Albertas Montanesas, 2:6, 4:6 nusileidęs belgui Steve'ui Darcisui.

Olandijoje tęsiasi tarptautinis moterų (prizų fondas - 220 tūkst. JAV dolerių) bei vyrų (prizų fondas - 398 250 eurų) teniso turnyras „UNICEF Open“. Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į aštuntfinalį iškopė beveik visos favoritės, išskyrus antra skirstytą Sarą Errani.

Ispanijoje tęsiasi ATP serijos „Barcelona Open Banc Sabadell“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,627 mln. eurų. Pirmojo rato mačuose (1/32 finalo) pergales iškovojo bei į vienetų varžybų šešioliktfinalį pateko du argentiniečiai, olandas, belgas, kanadietis, ukrainietis ir portugalas.

Brazilijoje tęsiasi ATP serijos „Brasil Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 475,3 tūkst. JAV dolerių. Antradienį sužaisti dar keturi pirmojo rato mačai, kuriuose pergales iškovojo rusas Igoris Andrejevas, argentinietis Carlosas Berloqas, ispanas Rubenas Ramirezas Hidalgo bei rumunas...