Pekka Rinne

15 straipsnių

Ketvirtose NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas svečiuose po trijų pratęsimų 3:4 (1:2, 1:0, 1:1; 0:0; 0:0; 0:1) nusileido Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rez...

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje antradienį Čikagos „Blackhawks“ klubas namuose tik trečio pratęsimo metu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0; 0:0, 0:0, 1:0) palaužė Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus bei serijoje iki ...

Antrą pergalę iš eilė Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse iškovojo trečiąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Nešvilio „Predators“ (45 pergalės ir 29 pralaimėjimai; 98 tšk.) klubas.

Keturiasdešimt antrą pergalę 68-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse – po šešių pralaimėjimų iš eilės – iškovojo ir keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos bei absoliutų lygos lyderį Anahaimo „Ducks“ klubą taškais (po 91) pasivijo Nešvilio „Predators“ komanda.

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Nešvilio „Predators“ (37 pergalės bei 18 pralaimėjimų; 80 tšk.) klubas.

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir su 62 taškais keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo Nešvilio „Predators“ (29 pergalės ir 13 pralaimėjimų) klubas.