kyšis

kyšis

Kyšininkavimas (angl. bribery) – tam tikros naudos siūlymas, žadėjimas, davimas, priėmimas ar reikalavimas, skatinantis atlikti nelegalų, neetišką ar pasitikėjimą griaunantį veiksmą. Sociologas E.Sutherland‘as kyšininkavimą priskiria „baltųjų apykaklių“ (angl. white collars) nusikaltimų kategorijai, kuriuos vykdo verslo ar viešojo sektoriaus atstovai. Pasak E. Sutherland, „baltųjų apykaklių“ nusikaltimai mažiau žinomi nei kitų socialinių grupių, nes jiems iškeliama mažiau baudžiamųjų bylų. Tam įtakos turi „baltųjų apykaklių“ statusas valstybėje bei su juo susijusi galia.

Vieni pasipiktino „ Telia “ sprendimu reklamos veidu pasirinkti praeityje už grupinį septyniolikmetės išprievartavimą teistus brolius...

Policijos departamentas informavo, kad Klaipėdos rajone vyriškis siūlė pareigūnėms susitarti - paimti kyši ir pamiršti jo padarytą KET pažeidimą.

Policijos departamentas informavo, kad Kaune vairuotojai bandė papirkti policijos pareigūnus.

Policijos departamentas informavo, kad Šiauliuose girtas vairuotojas bandė papirkti pareigūnus.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė lengvuoju automobiliu į Lenkiją vykusį Kaišiadorių rajono gyventoją. Iš Lietuvos 190 tūkst. svarų...

Tai – nulio rupijų banknotas . Jis nėra išleistas valstybės, jo naudojimas nėra reguliuojamas ir už jį nieko nenusipirksi. Tai kam jis reikalingas?

Aloyzas Sakalas. Pamąstymai rinkimų tema  (44)

2020 m. birželio 18 d. 14:18

Kęstutis Girnius. Kiek teisėsauga korumpuota?  (136)

2020 m. birželio 15 d. 11:03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Maža didelių žinių kaina