Prenumeruok

imtynės

imtynės

Imtynės – sporto šaka, kurioje du sportininkai fiziškai susiremia, siekiant įgyti pranašumą prieš priešininką, sukaustant jo judesius arba priverčiant pasiduoti. Nuo 1896 metų imtynės yra įtrauktos į vasaros olimpinių žaidynių programą.

Imtynės išsiskiria tuo, kad šioje sporto šakoje nenaudojami smūgiai, o naudojami užlaužimai, smaugimai ir kiti skausmingi veiksmai. Kai kuriose imtynių rūšyse gali būti draudžiami tam tikri veiksmai.

Šiuo metu yra 4 imtynių rūšys: graikų romėnų imtynės, laisvosios imtynės, sambo, dziudo.

NAUJIENOS

Čekijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių „Chomutov Grand Prix“ turnyre trys mūsų šalies atletai užėmė prizines vietas.

Andriaus Tapino savivaldybių skaidrinimo tyrimas į viešumą iškėlė plačiai paplitusias schemas, kuriomis vietos tarybų nariai įsisavindavo – ar...

Prasidėjus karui Ukrainoje savanoriškai ukrainiečiams nusprendė padėti ir lietuviai. Vienas iš jų – Harley, šiuo metu Ukrainoje dirbantis...

Tarptautinės sporto federacijos skirtingai reaguoja į pasikeitusį Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) toną dėl Rusijos ir Baltarusijos atletų.

Tarptautinė triatlono federacija leis sportininkams iš Rusijos ir Baltarusijos dalyvauti būsimose varžybose kaip neutraliems atletams.

Daugelis panevėžietę Audrą Petronaitytę pažįsta kaip jautrią, empatišką, rūpestingą, sunkią regėjimo negalią turinčius vaikus...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10