Gali kilnoti sunkumus su savo daiktu

Nori tikėk, nori ne, tačiau „geležinio tarpkojo“ praktika yra viena iš kung-Fu nišų. Štai Tu Jin Sheng, vienas iš šios technikos praktikuotojų, savo studijoje Los Andžele moko savo studentus, kaip pakelti daugiau svorių su diržais, apvyniotais aplink genitalijas.

Mokytojas susilaukė žiniasklaidos dėmesio karjeros pradžioje, po to, kai viešai atliko atrodytų neįmanomą kaskadinį triuką – pavilko sunkvežimį ir priekabą naudodamas vien savo penį. Praėjus vos keliems metams po pastarojo, mokytojas dar kartą nustebino pasaulį, šį kartą savo pasididžiavimu patempdamas apie keturias tonas sveriantį Antrojo pasaulinio karo laikų naikintuvą.

Jin Sheng tvirtina, jog tokios treniruotės ne tik stiprina vyrišką pasididžiavimą, bet ir gelbsti nuo tokių sveikatos bėdų kaip diabetas bei širdies ligos. Neverta nė sakyti, kad tokia praktika nebuvo patvirtinta kvalifikuotų medicinos ekspertų, tačiau tai nė kiek nesumažina žavėjimosi šiomis „unikaliomis“ treniruotėmis.

Tavo erekciją galima vertinti lygiais

Turėtum žinoti, kad tavo draugužio erekcija gali būti vertinama keturiais lygiais: didesnis, bet nestandus; nepakankamai kietas penetracijai; pakankamas seksui, bet ne kietas kaip akmuo; visiškai pritvinkęs.

1990-aisiais „Erekcijos kietumo skalę“ sukūrė mokslininkai, tuo metu testavę viagros poveikį. Pagrindinis metodas, naudotas tuo metu, buvo tarptautinė vyrų apklausa, kurioje vyrų buvo paprašyta įvertinti erekciją remiantis pasitikėjimu savimi bei kaip dažnai jie galėtų mylėtis.

Tačiau tuo metu, kai originalus tyrimas, parodęs, kad viagra veikia, keliavo į spaudą, „New England Journal of Medicine“ redaktoriai pasiūlė paprastesnį erekcijos vertinimo būdą, kaip teigia tyrimo autorius Irwinas Goldsteinas.

Vyrai tokie pat jautrūs kaip ir moterys

Savaime suprantama, kad kalbame apie jautrumą prisilietimams. Kas liečia prisilietimus intymiausiose kūno vietose – moterys ir vyrai yra beveik identiški.

Atskiros studijos Kornelio (moterų) ir Mičigano (vyrų) valstybiniuose universitetuose atlieka tyrimus naudojant mokslinį prietaisą, kuris leidžia išmatuoti net ir lengviausią prisilietimą, kurį žmogus gali jausti ant savo odos. Vaikinams jautriausia sritis buvo apyvarpė, o merginoms – lytinės lūpos.

Atsižvelgiant į šių zonų jautrumą prisilietimams, abiejų lyčių atstovai reagavo vienodai jautriai.

Bakterijos ant tavo draugužio gali sukelti AIDS

Tikriausiai ne paslaptis, kad tavo intymiausioje vietoje yra įvairių bakterijų, iš kurių dauguma yra naudingos, tačiau tie mažyčiai padarėliai, gyvenantys ant tavo varpos galiuko, gali rimtai paveikti tavo šansus pasigauti ŽIV.

Johnso Hopkinso universiteto mokslininkai ištyrė, jog neapipjaustyti vyrai savo apyvarpėse nešioja bakterijų, kurios gali sukelti rimtus uždegimus, kurie daro organizmą labiau pažeidžiamu ŽIV infekcijoms. Žinoma, jeigu esi neapipjaustytas ir nori išvengti lytiškai plintančių ligų, tiesiog naudok prezervatyvą.

Rytinė erekcija gali būti skausminga

Nesvarbu, ar sapnuoji seksualius nuotykius, ar ne, turbūt beveik visada nubundi rytais pasiruošęs veiksmui. Iš tiesų, vyrai patiria nuo trijų iki penkių erekcijų naktį, tad įsivaizduok, kaip būtų siaubinga kiekvieną kartą nubusti iš skausmo. Skausmingos erekcijos egzistuoja ir nors tai nutinka pakankamai retai, bet vis dėlto nutinka. Deja, gydytojai vis dar nežino šių retų atvejų priežasčių, tad tiesiog tikėkis, kad nepabusi iš karščiausių sapnų pervertas skausmo.

Tavo penis verčia manyti moteris, kad tai – monstras

Ar dėl saviapgaulės, ar tiesiog dėl to, kaip atmintyje visi dalykai atrodo geresni nei realybėje, bet neseniai atliktas tyrimas nustatė, kad moterys atsimena penius didesnius, nei jie buvo iš tikrųjų.

Kalifornijos universiteto mokslininkai atliko bandymą, kurio metu moterims buvo išdalinti 30 vibratorių, kuriuos jos turėjo grąžinti praėjus 30 sekundžių. Atlikusios trumpą apklausą, merginos turėjo pasiimti iš dėžės tą patį vibratorių, kurį laikė anksčiau. Kaip vėliau paaiškėjo, visos eksperimento dalyvės išsitraukė didesnį egzempliorių.

Savo draugelį gali perverti tiek kartų, kiek nori

Jei esi pakankamai drąsus, gali pasekti Rolfo Bucholzo - vokiečio, kuris yra pasiekęs pasaulio rekordą kaip daugiausiai auskarų kūne turintis žmogus pasaulyje, pavydzžiu. Pasak oficialaus Guinneso rekordų skaičiavimo, iš 453 Bucholzo turimų auskarų 278 yra jo genitalijose.

Kai kuriems patinka gauti į rutuliukus

Staigus spyris į tarpkojį – paskutinis dalykas, kurį norėtum patirti sekso metu, tiesa? Menkas malonumas, tačiau yra tokių vaikinų, kuriems toks netikėtas išpuolis yra sadomazochistinis fetišas - seksualinių malonumų dalis. Beveik 10 000 narių (vyrų ir moterų) viename ištvirkusiame ir keistame socialiniame tinkle „FetLife“ nurodo tai kaip vieną iš savo pomėgių. Ką jau kalbėti apie 33 000 rezultatų „Youtube“ į paiešką suvedus „spyris į kiaušus“. Kaip ir visoms kitoms seksualinėms keistenybėms, japonai šiam keistam fetišui turi atskirą pavadinimą – Tamakeri.

Susuktos sėklidės gali tave palikti tik su vienu „riešutu“

Pirmiausia, gera žinia: tavo kiaušiniai negali tarpusavyje susipinti kaip „i-pod“ ausinukai, nes jie abu turi atskirus skyrius, atskirtus plona membrana.

Kas gali nutikti – tai yra vienos iš sėklidžių apsisukimas aplink kitą, užveržiant spermos kanalą ir taip sustabdant kraujotaką, dėl ko galima ir visai prarasti vieną iš sėklidžių. Nereikia nė sakyti, kad toks susisukimas yra be proto skausmingas.

Nors toks susisukimas labiausiai tikėtinas, kai jūsų lytinės liaukos tik pradeda vystytis ankstyvoje kūdikystėje ar paauglystėje, britų atliktas tyrimas nustatė, kad dviratininkai yra rizikos grupėje dėl sėklidžių padėties ir jų siūbavimo važiuojant dviračiu.

Erekcija skatina priimti blogus sprendimus

2005 metais MIT ir Carnegie Mellon universiteto mokslininkai apklausė 35 vyrus, kurie turėjo dalyvauti apklausoje būdami įprastoje būklėje ir vėliau atsakinėti į klausimus masturbuodamiesi.

Nesusijaudinę apklausos dalyviai buvo viskam išrankūs, pradedant moterų apranga, baigiant tokiomis smulkmenomis kaip cigarečių kvapas.

Tuo tarpu masturbacijos metu vaikinai buvo kiek labiau „pasiryžę“ pasiekti seksualinį pasitenkinimą: pradedant melu „aš tave myliu“, baigiant merginų nugirdymu.

Tai nereiškia, kad visi vyrai mąsto savo „antrąja galva“, bet tai tik patvirtina – kuo labiau vyras sujaudintas, tuo sunkiau jam atsispirti pagundoms.