„Buvau vaikinas, kuris padėdavo nunešti lagaminus, padėdavau surasti kambarį, naktį prireikus pagalvės – atnešti. Toksi pasiuntinukas“, - LNK laidos KK2 žurnalistams šį trečiadienio vakarą pasakos A. Janonis.

Vieną dieną viešbutyje apsigyveno turtinga verslininkė iš Vilniaus. Ponia planavo įkurti grožio centrą Kaune, rašoma pranešime žniasklaidai.

„Ta brandaus amžiaus moteris, kuri labai mėgo mane, skatino mano darbą dideliais arbatpinigiais, kartais būdavo, kad paslauga nebūdavo tiek verta, kiek ji man atskaičiuodavo. Bet iš pradžių to nesureikšminau. Galvojau „faina“, užsidirbsiu papildomai pinigų“, - pasakojo dainininkas.

Verslininkei Audrius krito į akį iš pirmo žvilgsnio. „Iš pradžių labai nesureikšminau, kai ji man labai didelį dėmesį rodė, prašė nereikšmingų dalykų. Sako, kad nėra rankšluosčio, bet, žiūriu, kad rankšluostis kabo. Naktį skambina ir sako: „Man reikia pagalvytės“. Po pusvalandžio: „Man reikia šampano“. Ji prisigalvodavo visko, kad tik galėtų mane pasikviesti, - pasakojo A. Janonis. - Viskas prasidėjo nuo to, kad ji mane pasikviesdavo į kambarį, būdavo su chalatu, kurį būdavo labai prasiskleidusi. Prašydavo šampano, o kol būdavau kambaryje, ji man sakydavo, ar tikrai čia nori dirbti? Ar čia tikrai tavo darbas? Ar nenorėtum padirbėti pas mane?“, - pasakos vaikinas.

Verslininkė Audriui už naktį pasiūlė 5000 litų: „Ji manęs paklausė, kiek uždirbu viešbutyje. Tuo metu tai buvo apie tūkstantį tris šimtus litų per mėnesį. Man ji sako: „Žinai, aš tau už vieną naktį sumokėčiau penkis tūkstančius“.

Nors Audrius atsisakė, bet verslininkė neatlyžo. Ji vaikinui pasiūlė tapti jos meilužiu už nuolatinį mėnesinį atlyginimą.

Visą jaunojo dainininko ir verslininkės gundytojos istoriją žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 per LNK.