Šiemet į Stiliaus nakties fiestą įsitraukė 22 dalyviai: drabužių, avalynės, kosmetikos, juvelyrikos parduotuvėlės, keletas grožio salonų.

Staigmeną naktinėtojams žada pateikti „Decolte“ salonas – čia bus pristatyta pirmoji stilisto ir įvaizdžio namų „Kukla Beauty Box“ bendraturčio Kęsto Rimdžiaus sukurta moteriškų rūbų kolekcija.

Pačia naujausia „Freak Factory“ kolekcija žada nustebinti butikas „Stilingas garderobas“, o savo rudens ir žiemos sezono modelius mados mylėtojams pristatys ir mados namų „Lu.el“ tandemas, dizainerės Jelena Vainorė bei Sandra Mockutė.

Į audringą mados šventę Stiliaus nakties lankytojus įtrauks senamiestyje įsikūrę juvelyrikos namai „Premiere“ – lankytojams žadamas mados pristatymas, kuriame susilies Monikos Klupšaitės konceptualus rūbų dizainas ir prabangūs klasikiniai Vytauto Jonučio juvelyrikos dirbiniai.

Į mados sūkurį įsitraukęs „Ita lingerie“ salonas rugsėjo 6-ąją vilios naujausiais apatinio trikotažo modeliais ir naktine kava, o išskirtinių daiktų namai, salonas „Šapokliak“, naktinėtojus pakvies kartu pažaisti muilo burbulais ir pristatys naujausių drabužių, papuošalų bei šviestuvų kolekcijas. Išskirtines staigmenas „Stiliaus naktį“ žada grožio ekspertai „Simona Lux“ bei „Carolina“ grožio studija.

Užsukę į jaukų mados butiką „Boho Chic“ lankytojai galės pasišnekučiuoti su būriu žinomų dizainerių: Ieva Daugirdaite, Mariumi Stanevičiumi, „TRIBE“ komanda, Egidijumi Rainiu, Morta Paule ir kitais.

Tarp gausybės Stiliaus nakties dalyvių ir mados namai „Cantas“, juvelyrikos dirbinių namai „Incrusto“, rugsėjo 6-ąją savo oficialų atidarymą švęsiantis butikas „Bottega“, išskirtinai moteriškus pašnekesius žadantis, moteriškų rūbų salonas „ULTIMO Casa“, net dviejuose senamiesčio vietose įsikūrę vintažo namai „De‘Žavu“, garsios šalies rūbų dizainerės Julijos Janulaitytės salonas „JuliaJanus“, talentingos juvelyrės Jugos Lago salonas „Yurga“ ir daug kitų. Lankytojų su „Stiliaus nakties“ pasiūlymais taip pat lauks mados salonai „LeMuse“, „Vintage“, „JUPE“, „Bison“ ir natūralios kosmetikos krautuvėlė „Amroozija“.

Visi be išimties Stiliaus nakties dalyviai lankytojams žada įvairias nuolaidas, specialius pasiūlymus, vaišes ar kitas staigmenas.