Bendradarbiaujant su vyno platintojais, lankantis renginiuose, parodose, ragavome gerus ir priimtinos kainos bei kokybės santykio vynus. Kortos ant stalo: visko paragauti beveik neįmanoma, nes vyno įvairovė Lietuvoje daugėja, atsiranda ir išnyksta nauji vynų platintojai, kai kurie vynai dėl mažo jų kiekio pasirodo mūsų padangėje trumpam. Be to, ne visi vyno platintojai yra suinteresuoti, jog jų vynai gautų rašytojų apie vyną skelbiamus įvertinimus.

Nepaisant to, vynai.com komanda 2015 m. pradegustavo ne vieną šimtą vynų ir skelbia savo kasmetinį verdiktą. Šis sąrašas yra mūsų patikrintas ir jums patikimas gidas pažintims, atradimams, šventiniam stalui, dovanoms ir mažoms hedonistinėms nuodėmėms. Išrinkti vynai nėra reklaminis triukas, nes nerašėme vynų apžvalgų už pinigus ar kitas gėrybes. Mums patinka dalintis vyno kultūra su jumis, mieli skaitytojai bei vyno entuziastai.

Pirmą kartą vynų kainos rašomos jau eurais – vis lengviau palyginti Lietuvoje parduodamus vynus per wine-searcher.com ir kituose interneto puslapiuose. Vartokite atsakingai, džiaukitės gyvenimu, sveikinkite artėjančias šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Gerų ir prasmingų švenčių! In vino veritas.

Sąraše rasite vyno vietą, balą (iš 100), pavadinimą, kilmės šalį, kainą.