Susiraskite save ir sužinosite savo beprotystės lygį:

Avinas (kovo 21 – balandžio 20), beprotystės lygis – 30 proc.

Vyriški, smalsūs, pasitikintys savimi ir visada pasiryžę rizikuoti Avinai – puikūs draugai, meilužiai ir... patikimi partneriai, kopiant į kalnus ar einant į ekstremalius žygius. Jie niekada nesitraukia, o jei ką nors sugalvojo, eis iki galo. Argi tai – ne beprotybė? Galite nesutikti su beprotiškais Avino sumanymais, bet faktas, kad jis visada laikysis savo, vertas pagarbos.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21), beprotystės lygis – 40 proc.

Jaučių beprotystės priežastis ta, kad jie labai panašūs į tikrus jaučius. Įprastai šie žmonės turi mylinčią širdį ir platų akiratį, tačiau gali būti neįtikėtinai užsispyrę ir atkaklūs. Jaučiams būdinga tik viena iš dviejų būsenų – arba jie eina į priekį, arba numirė. Tokie žmonės gali ginčytis iki pamėlynavimo, o paskui staiga atsiprašyti. Todėl kitų akyse jie – bepročiai. Na, bent jau linkę pripažinti savo klaidas.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21), beprotystės lygis – 100 proc.

Niekada nežinai, kokia puse Dvyniai pasisuks įjus. Jie neryžtingi ir audringi, tiesa, su jais visada beprotiškai linksma. Dvyniai lengvai prisitaiko prie bet kokios situacijos, tik bėda, kad paskui situacija ima derinti prie jų. Pradėdami vakarą brangiame restorane, šio Zodiako ženklo atstovai gali sutikti rytą sąvartyne, pasakodami benamiams savo kurtus anekdotus.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22), beprotybės lygis – 90 proc.

Kadangi Vėžius globoja Mėnulis, šių žmonių nuotaika keičiasi tarsi potvyniai ir atoslūgiai. Nors yra užkietėję namisėdos, šio Zodiako ženklo žmonės gali užsimanyti pašėlti naktiniame klube ir netgi nusitašyti su nepažįstamais žmonėmis. Tipinis Vėžys per valandą gali parašyti 10 meilės žinučių ir išsiųsti balso pranešimą apie tai, kad nekenčia jūsų ir visos jūsų šeimos. Niekada iš anksto nenumatysi, ką toliau darys Vėžys, tai tikrai varo iš proto.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21), beprotybės lygs – 80 proc.

Liūtai – ryškūs, triukšmingi žmonės, jie mėgsta būti dėmesio centre. Nieko stebėtino, kad neblaiviausias žmogus bare bus būtent šio Zodiako ženklo atstovas. Liūtai gali prišnekėti keisčiausių dalykų – kokių nė vienas sveiko proto žmogus garsiai nepasakytų. Jie nemoka laiku sustoti ir visada pasiekia nemenką beprotystės lygį.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23), beprotystės lygis – 70 proc.

Mergelės pasižymi gana dideliu beprotystės lygiu, nes nesugeba atsisakyti kontrolės. Šie žmonės nepailsdami triūsia, kad pasiektų tobulybę. Kartais jie iš tiesų nuveikia daug gero, pvz., padeda nepažįstamiems vyresniems žmonėms ar ima auginti benamį gyvūną. Bet jų idealizmas dažnai ribojasi su beprotiškumu. Intelektualiosios Mergelės nesusimąstydamos imasi veikti stresinėse situacijose, net jei tektų ką nors stumtelėti po mašina, kad tik pasiektų pripažinimo ir garbės.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23). Beprotystės lygis – 30 proc.

Svarstyklės visada ieško pusiausvyros, tad yra pasirengusios griebtis kraštutinių priemonių, siekdamos harmonijos. Tamsioji Svarstyklių pusė pasireiškia, kai jos ima medžioti priešingos lyties asmenis. Venkite konkuruoti su Svarstyklėmis dėl kažkieno dėmesio, nes jos visada pasiekia tai, ko joms reikia. Net jeigu joms tektų paskleisti melagingus gandus apie jus.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22), beprotystės lygis – 40 proc.

Aplinkiniai dažnai giria Skorpionus dėl jų išradingumo ir intuicijos. O ką daryti tiems, kas pažino juos daugiau? Skorpionai skaudžiai gelia, iš tisų nėra žmonių, kurie ant jų neįsižeidžia. Jausmingiausiu Zodiako ženklu laikomas Skorpionas be galo gražiai siekia dėmesio, tik mažai kam pavyksta pažaboti jo nepasotinamą seksualumą.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22), beprotystės lygis – 50 proc.

Šauliai visada kovoja už teisybę ir nepriklausomybę. Jie tiek stipriai vertina laisvę, kad gali nutraukti ryšius su visais draugais ir artimaisiais šios kovos metu. Jei Šaulys susidomėjo kokia nors idėja, geriau pasitraukite į šalį ir netrukdykite jam.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20), beprotystės lygis – 60 proc.

Ožiaragiai klesti ten, kur vertinamas profesionalumas. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės – išskirtinai organizuoti, darbštūs, o tai reiškia, kad šiek intelektualai azartiškai imsis bet kokios užduoties. Deja, Ožiaragiai nesugeba sušvelninti griežtų reikalavimų, dirbdami grupiniame projekte. Jeigu jūsų idėja bus labiau vykusi, jis jai nepritars. Ši taisyklė tinka ir asmeniniam gyvenimui. Su Ožiaragiais sunku išsirinkti restoraną, kino teatrą... Jie eis tik ten, kur jiems patinka, arba apskritai liks namie.

Vandenis (sausio 21 – vasario 19), beprotystės lygis – 20 proc.

Vandenis – tikras kuoktelėjusio profesoriaus, nesusivokiančio realiame gyvenime prototipas. Šis oro ženklas nesusimąstydamas atrakins namų duris nepažįstamiems žmonėms ar sumokės odontologui gerokai daugiau (net jei iš anksto buvo pasakyta paslaugos suma). Štai tokie yra Vandeniai.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20), beprotystės lygis – 10 proc.

Iš visų Zodiako ženklų Žuvims mažiausiai būdingas beprotiškas elgesys. Iš šių sąžiningų ir užjaučiančių žmonių visada, esant bet kokiai situacijai, galima tikėtis palaikymo. Žuvys gali pamiršti savo poreikius, kad tik kažką pradžiugintų, negana to, atsiprašytų, kad teko ilgai laukti. Būtent dėl to po Žuvų ženklu gimę žmonės – sveikiausio proto ir mieliausi iš visų Zodiako ženklų.