Tinkamai parinkti siluetai, aksesuarai ir net apatiniai gali padaryti stebuklus  mano vyras net nuo laikraščio akis atitraukė, kai į kambarį įlingavau po spintos lieknėjimo programos...

Sukurkite tvirtą pagrindą

Pirmiausia: prieš tai, kai griebsitės drabužių, atkreipkite dėmesį į jūsų turimus apatinius drabužius. Pasirinkite tinkamus apatinius drabužius ir jūs atrodysite 25 kilogramais lieknesnė, nes jie pakels tai, ką reikia ir sutrauks ten, kur reikia. Ir jokio galvos skausmo! Įsitikinkite, kad po ranka turite visą asortimentą gerai tinkančių liemenėlių ir formą palaikančių apatinių drabužių, kurie puikiai tiks prie įvairiausių drabužių ir įvairiausioms progoms.

Juk jūs niekada nestatytumėte namo, jei nepradėtumėte nuo tvirto pagrindo   tas pats patarimas tinka kalbant apie jūsų kūną ir jūsų stilių. Gal būtų metas įsigyti korsetą? Jis pabrėš jūsų liemenį, paslėps visus nelygumus bei išsikišimus ir tikrai jus padailins, tad jūsų drabužiai atrodys nuostabiai.

Dar vienas daiktas, privalomas garderobe  modeliuojantis apatinukas, skirtas dėvėti po suknelėmis. Geras apatinukas yra jūsų drabužinės pasas. Jis dėvimas po bet kokia suknele, su juo jūsų figūra atrodys nepriekaištingai. Siūbuokite savo apvalumais, merginos, ir demonstruokite nuostabią smėlio laikrodžio figūrą. 

Kitas liekninantis pasirinkimas  ilgesni dviratininko šortai, kurie puikiai tiks po kelnėmis ar sijonais.

Ar šis drabužis TIKRAI tinkamo dydžio?

Įsitikinkite, kad rūbai jums puikiai tinka. Prigludę  ne aptempti  drabužiai, vos liečiantys kūną, paprastai atrodo daug gražiau ant visų dydžių ir tipų moterų.

Daug moterų yra susidariusios tokią klaidingą nuomonę  kai jos yra nepatenkintos savo kūnu, jos nori jį paslėpti tonomis drabužių. Tačiau tai yra didelė klaida  jums tereikia pabrėžti vertingus dalykus ir parodyti geriausias savo kūno savybes. 

Pradėkite nuo drabužio, kuris paryškina jūsų mėgstamą bruožą. O jei renkantis drabužius kyla sunkumų, pasiieškokite įkandamo siuvėjo.

Nepamirškite figūrą pabrėžiančių detalių. Jei esate moteriškų formų, jums reikia susirasti švarkelius su princesės siūlėmis ar nedideliais įsiuvais po krūtine, kad šie pabrėžtų jūsų moteriškumą. Jei turite gerą siuvėją, jis visada galės padaryti įsiuvus ir siūles bet kokiame jūsų turimame švarkelyje ar palaidinėje.

Imkitės dėmesį atitraukiančios taktikos

Norėdamos patraukti dėmesį nuo jums nepatinkančių išsikišimų link tos jūsų kūno dalies, kurią jūs norite pabrėžti (jūsų dekoltė, liemens linija ar gražus veidelis), naudokitės aksesuarais, įdomiomis iškirptėmis, raštais ir ryškiomis spalvomis.
Tarkime, kad jūsų apatinė kūno dalis yra kiek sunkesnė  jūs galite nukreipti visą dėmesį į jūsų nuostabią viršutinę kūno dalį  reikia, kad visos spalvos, įdomūs audiniai, margumynai bei raštai būtų viršuje, nes tai patrauks žvilgsnį aukštyn.

Strategiškai apnuogintas kūnas taip pat yra puiki akį atitraukianti taktika. Jūsų puikūs pečiai? Rinkitės vieną petį apnuoginančią suknelę ar viršutinį drabužį. „V" iškirptės kaklai ir „u" iškirptės kaklai pabrėš dekoltė. Trijų ketvirčių ilgio rankovės pademonstruos lieknas rankas, o pieštuko silueto sijonas iki kelių suteiks aptakias formas apatinei kūno daliai ir pademonstruos nudegusias blauzdas. 

Platus ar spalvingas diržas pabrėš liemens liniją ir smėlio laikrodžio figūrą, atitraukdamas dėmesį nuo didelės krūtinės ar plačių klubų. Graži, žėrinti sagė atlape, ryškiai raudonos lūpos ar juodai apvestos akys atitrauks dėmesį nuo pilvuko ar stambių rankų.

Naudokitės optine iliuzija

Grafiniai efektai gali apgauti akį, o tai padės suformuoti jūsų kūną ir jį optiškai sumažinti. Tokį efektą sukurs spalvos, smulkūs raštai bei vertikalios ir įstrižos linijos. 

Šį sezoną madingi spalvų blokai: jei rinksitės drabužį su vienu ilgu vertikaliu spalvos bloku, esančiu žemiau jūsų kūno centro, o jo šonuose  tamsesnius spalvų blokus, tai gali stebuklingai sumažinti jūsų kūno apimtis.

Norėdamos liekninačio efekto, taip pat galite rinktis vertikalias ar įstrižas juostas.
Ir, galiausiai, smulkūs raštai: vientisas raštas padarys taip, kad į jūsų kūną bus žvelgiama kaip į vieną visumą. Tai užmaskuos nereikalingus iškilumus ir nelygumus.

Pasiekite pusiausvyrą

Jei jūsų viršutinė ar apatinė kūno dalis yra sunkesnė, geriausia, ką jūs galite padaryti  subalansuokite savo siluetą pridėdama šiek tiek (tik šiek tiek!) apimties savo mažesniajai kūno daliai.

Merginos su didele krūtine gali rinkti drabužius su „V" iškirpte ir taip gražia iškirpte pabrėžti kaklą. Tai sumažins jūsų pečius ir jūsų krūtinę. 

Jei situacija yra priešinga  didesnė apatinė kūno dalis, tuomet rinkitės klubus ir juosmenį aptempiančius, bet žemiau platėjančius džinsus arba pieštuko formos sijoną. Tokiu atveju taip pat rekomenduojama šiek tiek pridėti apimties viršutinei kūno daliai, nes tai subalansuotų apatinės kūno dalies apvalumus ir pilnumą. Megztiniai ir maži švarkeliai tam puikiai tinka. O vasarai yra begalė lengvų, plačių viršutinių drabužių, kurie pridės šiek tiek apimties, tačiau nesugadins jūsų formų. 

Apkūnios moterys turėtų rinktis aksesuarus, kurie būtų proporcingi jų kūno dydžiui. Pamąstykite, kokia jūs esate moteriška ir subalansuokite savo kūną rinkdamasi vidutinio dydžio aksesuarus  rankines, diržus ir papuošalus. Didelis, stambus kulnas taip pat subalansuos jūsų moteriškus apvalumus.