Skaitykite 5braskes.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Jei esate aktyvus žmogus, dievinantis iššūkius, išbandymus ir galite labai pasistengti dėl savo tikslo, jums tai bus aukso amžius. Sulauksite labai didelės sėkmės, jūsų pastangos bus įvertintos ir apdovanotos. Jei vertinate šeimą, draugus ir esate ištikimas žmogus, jūsų šeimoje raguotų konfliktų tikrai nebus.

Tai geras emocijas nešantys metai, daug laimės tie, kurie viską mato pozityvioje šviesoje, elgiasi sąžiningai, nelipa per galvas. 

AVINAS

Šiais metais jums puikiai seksis darbinėje veikloje, dominuosite ten, kur galėsite atskleisti savo kompetenciją, gabumus. Vadovai jus pastebės ir, aišku, įvertins. Gali būti, kad sulauksite neblogo finansinio paskatinimo, kuris labai reikalingas jūsų šeimai. Ožkos metais sėkmingai įsigysite nekilnojamojo turto.


Nuotr. Shutterstock

JAUTIS

Jaučius šiais metais stabdys kažkas iš šalies, neleis rizikuoti ir išbandyti dalykus, apie kuriuos jie svajoja. Jei pasikliausite kitų nuomone, galite neįgyvendinti savo gyvenimo svajonių. Nebijokite naujovių, rizikuokite ir pasieksite tai, apie ką seniai svajojate. 

Nuotr. Shutterstock

DVYNIAI

Metai bus labai gražūs ir ramūs, džiaugsitės artimųjų dėmesiu, draugų parama bei mylimojo artumu. Jei nenorite bangų, skirkite daug laiko ir dėmesio savo antrajai pusei, mat šalia jo gali sukiotis blogų kėslų turintis žmogus. Neleiskite išdavystės šešėliui apnuodyti jūsų santykius. Kita vertus, vis daugiau dėmesio norėsite skirti darbui, nes ten jums puikiai seksis. 

Nuotr. Shutterstock

VĖŽYS

Šie metai jums bus labai palankūs, sulauksite itin daug priešingos lyties gerbėjų dėmesio, dažnai atsidursite dėmesio centre, dominuosite, nustebinsite aplinkinius kūrybingomis idėjomis ir unikaliu mąstymu. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų, nes galite lengvai suklysti. Ypač atsargiai elkitės su pinigais. 

Nuotr. Shutterstock

LIŪTAS

Kantrybė  dorybė, o 2015 metais laimingas bus tas Liūtas, kuris ją mokės tausoti. Jūs greitai pasiduodate pykčio ir liūdesio emocijoms, tačiau pasistenkite save riboti, ramiau reaguoti į sudėtingas situacijas. Jums ypač seksis darbe, galite pakilti karjeros laiptais ir sulaukti daug pagyrų, tačiau venkite konfliktinių situacijų.

Šeimoje ir santykiuose taip pat viskas puikiai seksis, tiesiog nepiktnaudžiaukite savo antrosios pusės gerumu bei kantrybe (ji turi ribas). 


Nuotr. Shutterstock

MERGELĖ

Psichologiškai pasiruoškite jau dabar, nes metai tikrai nebus lengvi. Galite sulaukti likimo sukrėtimų ir pačių netikėčiausių (nemalonių) naujienų. Gali būti, kad būsite įtraukti į nesantuokinius ryšius arba sulauksite išdavystės savo šeimoje. Pabandykite į santykius įpusti naujų potyrių, juos labiau puoselėti. 


Nuotr. Shutterstock

SVARSTYKLĖS

Šiais metai sukursite ir realizuosite daug pelningų projektų, darbe suspindėsite dėl nepaprastų savo gabumų. Viena iš jūsų aistrų  kelionės. Šiais metais joms galėsite skirti ypač daug dėmesio, gali būti, kad likimas jums smarkiai nusišypsos ir dovanos kelionę į tolimus kraštus. 

Šie metai ypač sėkmingi tiems, kurie svajoja sukurti šeimą. Meilės ir karštų jausmų jūsų kasdienybėje tikrai netrūks. 

Nuotr. Shutterstock

SKORPIONAS

Laukia labai daug pokyčių, tačiau jų baigtį galite nulemti tik jūs patys: arba likimo paukštę sėkmingai sučiupsite savo delne ir pasieksite daug tikslų, arba pražiopsosite ne vieną progą. 

Deja, šeimoje gali atsirasti nesantaika, neišsakytos nuoskaudos ir skausmingi barniai. Gali būti, kad labai stipriai įsimylėsite žmogų, kuris jau turi antrąją pusę arba nerimtai jus vertina. Jei norite ramiai gyventi, atsispirkite šiai pagundai.

Nuotr. Shutterstock

ŠAULYS

Ožkos metais jums viskas puikiai seksis. Kopsite karjeros laiptais, lengvai pelnysite kitų žmonių simpatijas, tikėtina, kad pagausinsite šeimą. Jų sėkmės varomoji jėga  mylimas žmogus, kuris yra besąlygiškai jums atsidavęs. 

Mažiau geros prognozės sveikatos srityje. Pasisaugokite ir tausokite savo energiją. Atminkite, kad žmogus nėra robotas, jam būtinas poilsis

Nuotr. Shutterstock

OŽIARAGIS

Jums Fortūna šypsosi visu savo grožiu  nepraleiskite gerų progų. Džiaugsitės stabiliais finansais, apgalvotai ir sėkmingai pinigus investuosite, rasite būdą, kaip įgyvendinti savo verslo idėjas. Gali būti, kad staigiai ir netikėtai įsimylėsite, ir tai pakeis visą jūsų pasaulėžiūrą, gyvenimą nuspalvins pačiomis gražiausiomis spalvomis. Meilės ir šeimos srityje Ožkos metai jums bus ypač palankūs.

Nuotr. Shutterstock

VANDENIS

Svajojate apie pasikeitimus, kurie pakeistų jūsų gyvenimą? Ožka tuo pasirūpins. Tikėtina, kad sėkmingai pakeisite darbą ar skyrių, kuriame esate jau keletą metų. Tikėtina, kad vienišiai jau greitai džiaugsis tobula antrąja puse, užpildžiusia tuštumą širdyje. Jei mylimąjį turite, stenkitės mažiau žvalgytis į kitus, nes galite patirti didelį skausmą, sugriauti tvirtą šeimą ir sugadinti savo reputaciją. 

Nuotr. Shutterstock

ŽUVYS

Šie metai jums labai palankūs, laukite malonių permainų. Nepasinerkite visa galva į darbą, kuris siūlys daug naujų galimybių.Nepamirškite, kad jūsų sėkmei labai didelę įtaką daro meilės santykiai. Likimas jums pateiks ne vieną puikų pasirinkimą, tačiau tik nuo jūsų priklausys, į ką visa tai pavirs. 

2015 labai palankūs santuokai, tad nepražiopsokite Fortūnos jums teikiamų likimo dovanų

Nuotr. Shutterstock