„EKO lyga“ 5-ojo sezono nugalėtoja tapo Europos parko vairuotoja dvejus metus įmonėje dirbanti Viktorija Saniuta, surinkusi 100 balų iš 100. Viktorijai buvo įteiktas 1000 eurų vertės „Topo Centras“ parduotuvių tinklo čekis. Šį pusmetį geriausių ekonomiško vairavimo vairuotojų gretas papildė dar 80 kolegų, kurie už savo pasiekimus buvo apdovanoti vertingais prizais.

5-ojo sezono „Eko lyga“ nugalėtoją sveikina įmonių grupės „Girteka Logistics“ transporto veiklos direktorius Mindaugas Paulauskas: „Praėję metai buvo tikras iššūkis visai mūsų organizacijai, tačiau, nepaisant visų sunkumų, buvome ir liekame pirmuoju pasirinkimu savo klientams ir kolegoms. Džiaugiuosi, kad 2021 metai „Girteka Logistics“ įmonių grupės transporto veikloje prasidėjo maloniais įvykiais – ne taip seniai sveikinome 15 000-ąjį vairuotoją, prisijungusį prie mūsų komandos, o tai įrodo, kad mes ir toliau augame ir tobulėjame. Apibendrindamas „EKO lyga“ motyvacijos projekto 5 sezono rezultatus, didžiuodamasis galiu pasakyti, kad kiekvieną sezoną gerėjantys rezultatai rodo, kaip atsakingai mūsų vairuotojai žiūri į saugų ir ekologišką vairavimą“.

Foto: Organizatorių nuotr.

Apdovanojimų ceremonijos metu mokymosi veiklos vystymo grupės vadovas Darius Visakavičius pabrėžė: „Pradėta 2018 m. „EKO lygos“ ekonomiško ir ekologiško vairavimo iniciatyva ne tik sėkmingai įsišaknijo, bet ir kiekvieną sezoną vairuotojų pasiekimai gerėja“.

Motyvacinė ekonominio ir ekologiško vairuotojų skatinimo programa „EKO lyga“ tęsiasi ir jau prasidėjo 6-asis „EKO lyga“ sezonas. „EKO lyga“ – tai ekonomiško ir ekologiško vairavimo iniciatyva „Girteka Logistics“ įmonių grupės vairuotojams, skatinanti vairuoti saugiai ir ekonomiškai, mažinant avarijų riziką, užtikrinant saugų ir patikimą krovinio pristatymą