Šios akcijos misija – gerumo dalyba prieinama visiems

"Greitas tempas, įtempti darbai taip užpildo mūsų dieną, kad kartais sunku rasti laiko sustoti ir pagalvoti, ką šiandien nuveikiau gražaus, ar prisidėjau prie kažko reikšmingo. Mes norime, kad geriems darbams atlikti nereikėtų ieškoti papildomo laiko savo dienoje ir esame labai laimingi galėdami su AB Pieno žvaigždės vykdyti tokią gražią akciją, kuri neabejotinai prisidės prie kilnaus tikslo. Džiaugiamės, kad į akciją įsitraukia tiek daug žmonių, kurių dėka galime padėti onkologinėmis ligomis sergantiems mažiesiems, išpildyti jų svajones, suteikti gražių emocijų, o svarbiausia, vilties pasveikti“, – savo mintimis apie akciją dalinasi labdaros fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas. Akcijos laikotarpis – rys mėnesiai, o norint joje dalyvauti tereikia nusipirkti bet kurią Dvaro pieno pakuotę. Dalis surinktų lėšų yra skiriama mažųjų ligoniukų poreikiams aprūpinti.

Paaukotos lėšos – infuzinėms pompoms vaikų onkohematologinam skyriui ir vaikų svajonių išsipildymui

Pirmiems akcijos mėnesiams pasibaigus, dalis surinktų lėšų jau buvo panaudos infuzinių pompų užsakymui, kurios šį ketvirtadienį jau buvo pristatytos į Vilniaus Santariškių vaikų onkohematologinį skyrių. "Tai yra didelė pagalba vaikams, kuriems reikalingas infuzinis gydymas, pavyzdžiui chemoterapija. Tam, kad kai kurie vaistai tinkamai veiktų, juos reikia lašinti nuolatine, pastovia tėkme, ką būtent ir užtikrina skysčių valdymo sistema, nes ji reguliuoja lašinimo dozės pastovumą“, – mintimis dalinosi R. Kaukėnas.

DVARO pieno organizuotos akcijos dėka buvo išpildyta ir Gabijos vaikystės svajonė turėti draugą – Vipetų veislės šuniuką. Šešiolikmetė Gabija nuėjo sunkų ir ilgą ligos kelią.. Įprasta angina, kurią tikėjosi išsigydyti vaistais, pasirodė esanti tik pirminiai sunkios ligos simptomai. Atsiradus guzams pilve, merginos šeima kreipėsi į gydytojus, kurie jai diagnozavo Berkito Limfomą. Gabija neslepia, kad išgyventi tokias žinias ir susitaikyti su liga nebuvo lengva, prireikė daug pastangų iškentėti sunkumus, tačiau guodė vienas galvoje skambantis žodis - išgydoma. Jaunai merginai buvo paskirti šeši chemoterapijos kursai, kuriuos ji sėkmingai įveikė, o dabar liko tik pastovūs patikrinimai pas gydytojus. Pati Gabija sako, kad liga parodė, kas yra tikrieji draugai, kas yra tikras palaikymas ir tik leido dar labiau sustiprėti, o išsipildžiusi svajonė suvirpino jautriausias širdies stygas.

Prisidėti gali kiekvienas

Iki rugsėjo 31d. organizuojama akcija nereikalauja papildomo laiko investavimo, tad prie jos gali prisidėti kiekvienas ir savo gerumu apglėbti sunkiai sergančius vaikus.
Šio projekto metu tikimasi surinkti 10 000 eur iš kurių 5 tūkstančiai eurų jau buvo panaudoti skysčių valdymo sistemai įsigyti, o kita surinkta dalis bus skirta Gabijos ir kitų vaikų svajonių išpildymui ir būtinosios pagalbos suteikimui reikalingais vaistais ir medicinine įranga. Kviečiame nelikti abejingais ir prisidėti prie gerumo iniciatyvos.