Visą mėnesį iki spalio 15-osios pirmadieniais – trečiadieniais „Apvalaus stalo klubo“ pats dovanoja 50 procentų nuolaidą restorano svečiams už patiekalus ir nealkoholinius gėrimus nepriklausomai nuo sąskaitos dydžio. O po vakarienės panorusiems pasilikti komplekso viešbutyje - taip pat bus taikoma perpus mažesnė kambario kaina. Tiesa, ši nuolaida negalios degustacinėms vakarienėms ar žmonių grupėms didesnėms nei 6 asmenys.

Apvalaus stalo klubo“ svetingumo komplekso savininkė Rasa Šnaiderienė teigia: „Kad ir kokie nelengvi šie metai mūsų sektoriui, suprantame, jog negalime laukti, kol mums kažkas kažką duos. Pirma turi duoti pats, kad tau sugrižtų. Todėl eksperimentuojame, ieškome naujų būdų kaip suteikti priežastį klientams sugrįžti ir pamaloninti juos“.

Nors britų vyriausybės inicijuota parama restoranams ir kavinėms iš pradžių buvo vertinima prieštaringai, akcija sulaukė didelės sėkmės – kai kuriomis rupjūčio dienomis prekybos apimtys išaugo dvigubai lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Akcijai pasibaigus dalis maitinimo įstaigų patys savo iniciatyva toliau siūlė nuolaidą.

„Šiuo pavyzdžiu sekame ir mes tikėdamiesi, kad tokia akcija paskatins svečius ištrūkti iš kasdienybės ir pasidaryti šventę sau, o tuo pačiu - padėti mums ištverti šaltąjį sezoną, kai nuotaikos jau niaukstosi. Galbūt šis mūsų žingsnis įkvėps kitus restoranus ir kavines, o gal - net Lietuvos vyriausybę pagalvoti apie pagalbos priemones maitinimo verslui“, – kalbėjo R.Šnaiderienė.

Vyriausybė prieš kurį laiką ėmėsi dvišalės paramos akcijos – padėti medikams ir viešbučiams, skirdama po 200 eurų su koronavirusu kovojančių medikų poilsiui.

„Nuo pirmųjų savaičių matome, kad paramos medikams akcija sulaukė didelio susidomėjimome: jie aktyviai rezervuoja mūsų viešbutį poilsiui“, – sakė R.Šnaiderienė.

Pačioje Trakų širdyje priešais istorinę pilį įsikūrusį „Apvalaus stalo klubo“ svetingumo kompleksą, kuris veikia daugiau nei 26 metus, sudaro „Apvalaus stalo klubo“ restoranas, viešbutis, „Bona Picerija“ ir „Bona Lounge“.