„Pirmas mūsų žingsnis prasidėjus karui buvo užtikrinti galimybę savo klientams palaikyti ryšį su artimaisiais Ukrainoje, todėl jau pirmosiomis karo dienomis įjungėme nulinį tarifą skambučiams į šią
šalį. Suprantame, kad situacija ir toliau išlieka sunki bei nenuspėjama, todėl sieksime, kad mūsų klientai ir toliau galėtų skambinti į Ukrainą išskirtinėmis sąlygomis“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Pirmosiomis karo dienomis klientų skambučiams į Ukrainą buvo įjungtas nulinis tarifas, per visą laikotarpį iki dabar prakalbėta beveik 2,7 mln. minučių. „Tele2“ tai kainavo daugiau kaip pusę milijono eurų.

Specialūs tarifai su Ukraina „Tele2“ klientams Lietuvoje galios visą balandžio mėnesį. Įprastai skambučių kaina į Ukrainą iš Lietuvos siekė 0,89 Eur už minutę. Nuo balandžio 1 d. skambučiams į Ukrainą „Tele2“ klientams galios specialus tarifas – 0,05 Eur už minutę, SMS žinutės į Ukrainą kainuos 0,10 Eur. Naujieji tarifai padengia tik būtinąsias su skambučiu susijusias išlaidas.

Specialias „Pildyk“ SIM korteles gavę Ukrainos pabėgėliai balandžio mėnesiui papildomai gaus 60 minučių nemokamų pokalbių su Ukraina. Jas išnaudojus, minutė kainuos 0,05 Eur. „Tele2“ į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams skyrė 30 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių. Su šiomis SIM kortelėmis nuo aktyvavimo dienos jie gali tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje.

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo balandžio 1 d. iki 30 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau bus nemokami.

Į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams skiria 200 interneto modemų su nemokama paslauga

Kartu mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams skirs 200 „Laisvo interneto“ maršrutizatorių. Nuo karo bėgantys Ukrainos gyventojai 3 mėnesius galės naudotis neribotu internetu nemokamai.

„Tele2“ jau suteikė SIM kortelių ir padeda aprūpinti pabėgėlius mobiliąja įranga. Tačiau taip pat matome ir namų interneto poreikį – ypač šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais ar apsigyvenantiems nuošalesnėse sodybose. Skiriame didesnę paramą centralizuotai, kad ji pasiektų tuos, kam to labiausiai reikia. Turime nepavargti ir toliau prisidėti kiekvienas tuo, kuo galime“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

200 interneto maršrutizatorių bus išskirstyti į „Raudonojo kryžiaus“ punktus, teikiančius humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms. Įrenginiai atiteks į Lietuvą atvykusioms ukrainiečių šeimoms, kurios čia atkeliavo su vaikais ar apsistojo nuošalesnėse vietose, kur nėra interneto.

Operatorius 3 mėnesius teiks nemokamą ir neribotą „Tele2 Laisvą internetą“. Maršrutizatoriai yra sunumeruoti ir pažymėti lipdukais. Tam, kad nemokamo interneto paslauga būtų aktyvuota, įrenginius gavusiems ukrainiečiams reikės susisiekti su „Tele2“ darbuotojais. Visa informacija, kaip aktyvuoti paslaugą ir kontaktai – pateikta ukrainiečių kalba ant modemo pakuotės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją