Būsimam įmonės vadovui keliamas tikslas diversifikuoti ir plėsti krovinių verslą bei vystyti intermodalinių pervežimų paslaugas, pranešė LTG.

„Dėl Rusijai ir Baltarusijai paskelbtų sankcijų bei karo Ukrainoje krovinių vežimo apimtys ženkliai smuko, todėl „LTG Cargo“ vadovas turės veikti tiek „LTG Cargo“, tiek visai grupei labai reikšmingu metu ir taps svarbia LTG transformacijos dalimi“, – pranešime sakė grupės vadovas Egidijus Lazauskas.

Šiuo metu „LTG Cargo“ laikinai vadovauja Eglė Šimė, pareigas užėmusi sausio pradžioje, kuomet laikinuoju LTG grupės direktoriumi buvo paskirtas tuometinis „LTG Cargo“ vadovas E. Lazauskas. Praėjusią savaitę jis paskirtas grupės vadovu.

Anot jo, krovinių judėjimas turi atrasti naujas kryptis – dėl Lietuvoje susikertančių logistikos kelių tarp Azijos, Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių geležinkelių verslui atsiveria galimybės diversifikuoti veiklą.

„Šia kryptimi jau nuveiktas didelis darbas stiprinant pozicijas Lenkijoje ir atnaujinant veiklą Ukrainoje, su Kazachstano įmonėmis kalbama apie projektą, kuris galėtų Lietuvą sujungti su Tolimaisiais Rytais ir Centrine Azija aplenkiant Rusiją. Būsimam „LTG Cargo“ vadovui keliami ambicingi tikslai, o jo indėlis brėžiant naują įmonės kryptį bus labai reikšmingas“, – teigė E. Lazauskas.

Kandidatai reikalingus dokumentus turi pateikti iki liepos 13 dienos.

„LTG Cargo“ gabena krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, nuomoja vagonus, teikia krovinių ekspedijavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas.

2020 metais „LTG Cargo“ įsteigė antrines bendroves „LTG Wagons“, „LTG Cargo Polska“ ir „LTG Cargo Ukraine“. „LTG Cargo Polska“ plėtoja krovinių vežimo geležinkeliais veiklą Lenkijoje, „LTG Cargo Ukraine“ – manevrinių lokomotyvų ir vagonų nuomą bei krovinių vežimą geležinkeliais Ukrainoje.