Kaip nurodoma, nuo šiol jas laikinai eis Xavier Carlier, kuris anksčiau dirbo grupės transformacijos vadovu.

„Su šia kompanija esu beveik 15 metų. Tai – mano kūdikis, viso gyvenimo darbas ir nepaprastai įdomi kelionė. Nuo kuklaus starto iki šių dienų „Pigu“ grupė patyrė įspūdingą augimą ir milžinišką sėkmę. Svarbiausias pastarųjų dvejų metų įvykis – „Pigu“ ir „Hobby Hall Group“ sujungimas į naujai suformuotą „PHH Group“, akcininkų bazės stiprinimas kartu su „MidEuropa“, kuri įrodė esanti puiki partnerė.

Didžiuojuosi mūsų bendrais pasiekimais ir šimtais tūkstančių aktyvių klientų, kuriuos turime garbės aptarnauti. Taip pat – tūkstančių e. prekybos platformoje dirbančių pardavėjų ir tiekėjų, kuriuos laikome savo e. kelionės partneriais, palaikymu“, – sako Dainius Liulys.

Anot jo, ši kelionė toli gražu nesibaigė.

„Su valdyba ir akcininkais sutarėme skirti kelias dešimtis milijonų eurų mūsų ambicingam inovacijų ir augimo planui įgyvendinti. Suformavome stiprią stebėtojų tarybą, sustiprinome akcininkų bazę ir „PHH Group“ komandą, o artimiausiu metu laukia ir daugiau naujienų.

Manau, kad naujosios strategijos įgyvendinimo pradžia – tinkamas metas man šiek tiek atsitraukti. Ir toliau aktyviai dalyvausiu grupės veikloje kaip valdybos ir generalinio direktoriaus patarėjas bei grupės akcininkas. Esu tikras, kad geriausia dar laukia ateityje – tiek Baltijos šalių pirkėjams, tiek mūsų partneriams ir tiekėjams, tiek beveik 1000 „PHH Group“ kolegų. Visiems grupė pasiūlys reikšmingų naujienų artimiausiu metu“, – teigia D. Liulys.

„PHH Group“ stebėtojų tarybos ir akcininkų vardu dėkoju Dainiui už jo viziją, verslumą, energiją ir ryžtą bei 15 metų trukusį vadovavimą. Džiaugiuosi, kad tai nėra „atsisveikinimas“, o tik naujos pareigos, kuriose Dainiaus sukauptos žinios ir įžvalgos bus ir toliau pasiekiamos“, – sako „PHH Group“ valdybos pirmininkas Danielis Ropersas.

Jo teigimu, pradedamas nuolatinio Dainiaus įpėdinio paieškos ir atrankos procesas.

Didžiausia Baltijos šalyse e. prekybos bendrovė „PHH Group“ buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose prekiauja daugiau nei 4000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 2 mln. prekių. Sesijų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.