„2021-ieji metai nekilnojamojo turto rinkoje pasižymėjo ryškiais kontrastais. Karantininė žiema, pavasarį iššovusi spyruoklė ir pasiūlos sausra rudenį. Daugiausia veiklos tokioje perversmų serijoje turėjo turto vertintojai ir kitų NT paslaugų teikėjai, o sunkiausia buvo plėtotojams – dėl procesų inercijos ir ilgo projektinio ciklo.

Kita vertus, „Inreal“ grupės privalumas – itin platus veiklų spektras, kuris leidžia lanksčiai reaguoti į greitą rinkos poreikių kaitą, todėl naudojomės šiuo privalumu ir metus užbaigėme su pliuso ženklu. Finansiškai pasiteisino ir jau kelerius metus diegiami tvarūs administravimo sprendimai, leidę padidinti efektyvumą – perėjimas prie elektroninės dokumentacijos, nuotolinio ir hibridinio darbo formų“, – sakė „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus.

17 proc. augo grupės nuomos pajamos. Didžiausią įtaką tam padarė pilnai išnuomotas „Žalgirio 94“ verslo centras bei 2021 metais baigtas plėtoti „Diemedžio“ mokyklos-darželio II etapas. Pajamos iš šio objekto nuomos augo dvigubai. Antrus metus iš eilės daugiau nei 10 proc. organiškai augo vertinimo ir kadastrinių matavimų veiklos pajamos.

2021 metais pradėtas „Miško vėtrungių“ projektas, baigiama „Marių vėtrungių“ projekto plėtra. Abu projektai tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją. Bendros investicijos į juos sieks 13,8 mln. eurų. „Marių vėtrunges“ planuojama užbaigti 2022 m. I pusmetį, „Miško vėtrunges“ – 2023 m. II pusmetį. „Marių vėtrungėse“ sudaryta preliminarių sutarčių už 13,5 mln. eurų, „Miško vėtrungėse“ – už 2,6 mln. eurų. Šios pajamos atsispindės 2022 ir 2023 metų rezultatuose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją