Šių šalių produktai, kurie sudaro mažiau nei 1 procentą e. prekybos centro prekių, nuo šios dienos šalinami iš visų „Pigu.lt“ prekiaujančių pardavėjų asortimento.

Analogiškų veiksmų imtasi visuose e. prekybos centruose ir e. parduotuvėse, kurie priklauso „PHH Group“: „220.lv“ Latvijoje, „Kaup24.ee“ ir „Hansapost.ee“ Estijoje bei „HobbyHall.fi“ Suomijoje.

„Nors rusiški produktai sudaro menką mūsų prekių asortimento dalį, tačiau tai – principinis mūsų veiksmas. Besąlygiškai palaikome Ukrainą ir jos žmones, šiuo metu patiriančius siaubingą Rusijos sukelto karo terorą“, – sako „PHH Group“ ir „Pigu.lt“ vadovas Dainius Liulys.

E. prekybos centras „Pigu.lt“ pirkėjus taip pat skatins rinktis Ukrainoje pagamintas prekes. Prie šių produktų bus aiškiai ir ryškiai nurodyta prekių kilmė.

Šiandien „Pigu.lt“ pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi, kuris rūpinasi nuo karo bėgančiais Ukrainos žmonėmis. Kompanija skyrė 600 miegmaišių, 200 čiužinių, 100 pledų ir įvairių higienos priemonių, parama bus skiriama ir ateityje.

„Atėjo laikas, kai nuošalyje negali likti nei sąmoningi piliečiai, nei verslo organizacijos. Aiškiai suprantame, kad Ukrainoje šiandien sprendžiamas ne tik šios šalies likimas, bet ir mūsų visų, Vakarų pasaulio, demokratijos, likimas. Su Ukraina solidarizuojamės ne tik patys, bet raginame ir kitus verslus pagalvoti apie paramą ir pagalbą šiai karo mėsmalėje atsidūrusiai valstybei“, – teigia D. Liulys.

„Pigu.lt“ priklauso didžiausiai Baltijos šalyse e. prekybos bendrovei „PHH Group“. Ji buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose prekiauja daugiau nei 4000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 2 mln. prekių. Lankytojų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.