Lietuvoje įkurta „LeverX Lithuania“ yra pasirengusi įdarbinti vietinius IT specialistus ir artimiausiu metu ketina plėsti savo veiklą Latvijoje, Estijoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse, pranešė užsienio investicijų skatinimo agentūra „Investuok Lietuvoje“.

„Veiklos startas Lietuvoje – svarbus mūsų strateginis žingsnis, kuris išplečia bendradarbiavimo su SAP galimybes ir sustiprina mūsų pozicijas rinkoje“, – pranešime sakė „LeverX Lithuania“ vadovas Aurimas Lukošiūnas.

„LeverX Group“ turi padalinius JAV, Rusijoje, Uzbekistane, o šiemet savo biurus taip pat įkūrė Kijeve (Ukrainoje),Vroclave (Lenkijoje) ir Heidelberge (Vokietijoje). Šiuo metu įmonėje dirba per 1,3 tūkst. specialistų.

Su Baltijos šalių verslo įmonėmis „LeverX“ bendradarbiauja pastaruosius penkerius metus ir yra įgyvendinusi per 20 projektų mažmeninės prekybos, medžio apdirbimo, inžinerijos, chemijos pramonės bendrovėse.

„LeverX Group“ buvo įkurta 2003 metais, ją sudaro du padaliniai: „LeverX“, kuri specializuojasi diegiant skaitmeninius SAP verslo sprendimus ir „Emerline“, kuriantis interneto ir mobiliuosius sprendimus startuoliams bei stambioms Vakarų Europos ir JAV korporacijoms.