„Vienuolika (aukciono – BNS) dalyvių buvo. Per mėnesį tikimės sutvarkyti dokumentus: preliminari sutartis bus pasirašyta per savaitę, o jau galutinė notarinė (pirkimo–pardavimo – BNS) sutartis greičiausiai atsiras po mėnesio po įvykusio aukciono“, – BNS teigė LTG Turto valdymo paslaugų vadovė Daiva Pivoriūnienė.

Aukcione už 2,5 mln. eurų pradinę kainą buvo parduodama Klaipėdoje, Giruliuose esanti LTG poilsio bazė, kurią sudaro 38 nekilnojamojo turto objektai – 29 pastatai, 4 aikštelės, 2 vandentiekio ir 2 buitinių nuotekų tinklai.

Nurodoma, kad beveik 3,5 tūkst. kv. m bendrojo ploto užimantys statiniai stovi ant rekreacinės paskirties 2,49 ha ploto sklypuose Turistų g. 12 ir Palangos g. 6. Klaipėdoje.

„Tai yra tipinė poilsio bazė, kurias anksčiau turėdavo didelės organizacijos: du didesni viešbučio tipo pastatai ir po sutvarkytą parką tarp sporto aikštelių išsimėtę maži mediniai vasaros namukai, kuriuose vienu metu galėdavo ilsėtis apie 100 žmonių. Bazės išlaikymas bendrovei kainuodavo vidutiniškai apie 200 tūkst. eurų per metus, tačiau nuo 2018-ųjų ji faktiškai jau nebeveikė“, – BNS anksčiau yra sakiusi D. Pivoriūnienė.

Tai buvo pirmasis turto aukcionas.

Anksčiau „Lietuvos geležinkeliai“ planavo aukcioną organizuoti birželio pabaigoje, tačiau dėl didelio susidomėjimo iš potencialių pirkėjų įmonė pratęsė objekto „apžiūros“ terminus patį aukcioną nukeldama į liepos pabaigą.

Skelbta, už nekilnojamojo turto pardavimą gautos lėšos bus panaudojamos tiesioginei LTG grupės įmonių veiklai, o bendrovė toliau tęs turimo NT reviziją.