„Mūsų bendrovės vizija numato tapti Baltijos šalių rinkos lydere. Estija visada buvo matoma mūsų planuose kaip dar neišnaudota veiklos niša, į kurią norime įžengti. Šį žingsnį žengiame dabar, nes susiformavo konkretūs poreikiai iš esamų klientų, kuriems aktualios paslaugos iš vienų rankų visose trijose Baltijos valstybėse. Tai, kad nuo šiol galėsime teikti paslaugas klientams visos Baltijos šalių rinkos mastu, taps mūsų papildomu konkurenciniu pranašumu ir pridėtine verte mūsų klientams“, – sakė Vilius Makauskas, „CHS Investment Group“ direktorius.

Pasak vadovo, Estijos apsaugos ir inkasavimo paslaugų rinka yra konkurencinga, tačiau įmonė planuoja joje įsitvirtinti per artimiausius kelerius metus.

„Veiklą Estijoje pradėsime nuosaikiai, bendradarbiaudami su vietos partneriais, o ilgainiui plėsimės. Vienas pagrindinių augimo ir plėtros būdų Estijoje bus saugos įmonių įsigijimai, todėl aktyviai dairomės potencialių pirkinių ir galimybių“, – sakė V. Makauskas.

„Eurocash1”
Foto: Įmonės nuotr.

2020 m. rudenį „Eurocash1” pertvarkė savo įmonės struktūrą – buvo įsteigta kontroliuojančioji bendrovė „CHS Investment Group“, kuri valdo įmones Lietuvoje ir Latvijoje – UAB „Eurocash1”, SIA “Eurocash1“ ir SIA „Eurocash1 LV“. Naujai įsteigta OU „Eurocash1 Estonia“ tapo ketvirtąja grupės įmone.

„Kontroliuojančioji bendrovė „CHS Investment Group“ atstovauja ir valdo visas investicijas, susijusias su apsauga ir inkasavimu. Naujoji įmonės struktūra yra gerokai efektyvesnė ir aiškesnė, kas yra aktualu ir vykdant plėtrą“, – kalbėjo „Eurocash1” įmonių grupės vadovas.

Pernai „Eurocash1” saugos bendrovių grupės pajamos Lietuvoje ir Latvijoje siekė 19,58 mln. eurų. Planuojama, kad šiemet grupės pajamos turėtų siekti 25 mln. eurų.