Kaip skelbia portalas vz.lt, jų turimi dokumentai rodo, kad ši užduotis patikėta tarptautinei personalo atrankos bendrovei „Pedersen & Partners“. Pati bendrovė nei patvirtino, nei paneigė bendradarbiavimo su „Aldi“. Vz.lt taip pat skelbia, kad jau pradėta aukščiausio lygio vadovų atranka.

„Kai kurie mūsų komandos nariai gavo pasiūlymą eiti dirbti į „Aldi“, ir darome prielaidą, kad jie ieško C lygio, tai yra departamentų, vadovų“, – VŽ komentavo „Maxima LT“ valdybos narė, Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Delfi primena, kad kovo 22 diena pasirodė žinia, jog į Lietuvą ketina žengti žemų kainų mažmeninės prekybos tinklas „Aldi“. Delfi šaltinis tvirtino, kad iš tiesų „Aldi“ ketinimai dėl žengimo į rinką yra tvirti ir tikimasi atidaryti parduotuves kitąmet.

„Ketina eiti į Lietuvą, žvalgyba yra labai intensyvi ir pažengusi. Tai nėra tik informacijos rinkimas, o labai konkrečiai žiūrima, nurodoma, kokia vieta yra įdomi, kuri nedomina“, – sakė su situacija susipažinęs asmuo.

Pasak jo, „Aldi“ Lietuvoje ieško keliasdešimties tūkstančių kvadratinių metrų dydžio sandėlio, taip pat derasi dėl biuro.

„Faktas, kad tokie ateina ne 15-ai parduotuvių. Maksimalaus skaičiaus mes neturime, bet pagal planus galimos ir kelios dešimtys“, – kalbėjo „Delfi“ šaltinis.

Kaip pasakojama Delfi, 5 didžiuosiuose miestuose ieškoma parduotuvių lokacijų, kurių dydis siektų tarp 1000-2000 kv. m.