Įmonės teigimu, neigiamos įtakos rezultatams turėjo 54 mln. eurų vienkartinės išlaidos, susijusios su nutrauktomis veiklomis ir su COVID-19 susijusiais atidėjimais turto vertės sumažėjimui. Dėl to grynasis metinis pelnas prieš vienkartines išlaidas siekė 2 mln. eurų, pranešė „Avia Solutions Group“.

Grupės pelnas prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) siekė 109 mln. eurų.

„Nors pandemija neginčijamai turėjo neigiamos įtakos visai aviacijos pramonei, mūsų grupės įmonės rado būdų padidinti užimamas rinkų dalis, lanksčiai reaguodamos į besikeičiančią rinką ir pristatydamos naujas paslaugas“, – pranešime sakė „Avia Solutions Group“ direktorius Jonas Janukėnas.

Daugiau nei 75 proc. grupės pajamų buvo gauta iš Vakarų Europos rinkų, Pietryčių Azija sudarė kiek daugiau nei 10 proc. pajamų, o pajamos iš Rusijos sumažėjo iki 4 procentų.

Tikimasi, jog 2021 metų antroje pusėje spartės įvairių aviacijos sektoriaus segmentų atsigavimas, kurio sparta priklausys nuo masinės vakcinacijos, vakcinos pasų išleidimo, sienų atidarymo ir kelionių oru visame pasaulyje apribojimų panaikinimu.