Kaip pranešė „Paysera“, licencija atveria kelius įmonei pradėti teikti pinigų pervedimo, įmokų surinkimo e. parduotuvėse ir kitas finansines paslaugas šioje šalyje.

„Pasaulio banko duomenys rodo, kad banko sąskaitas turi apie 40 proc. albanų. Tai reiškia plačią nišą e. mokėjimams, o kartu ir e. komercijai plisti. Bet kartu tai ir iššūkis, nes dauguma mokėjimų šalyje atliekama grynaisiais.

Štai kodėl mes plečiamės kartu su namų rinką puikiai išmanančiais vietos partneriais, kurie supranta šalies subtilybes, žmonių kultūrą ir elgseną“, – sako bendrovės „Paysera LT“ bendraįkūrėjas ir pagrindinis akcininkas Kostas Noreika.

„Paysera“ įmonių tinklas geografiškai plečiasi į franšizę panašiu jungtinės veiklos principu, prie tinklo prijungdamas įvairių šalių bendroves, kurias steigia ir valdo patyrę vietos verslininkai.

Pasak „Paysera Albania“ vadovo Idliro Ahmati, įmonė teisiškai pasirengusi teikti paslaugas šalyje, turi žmogiškuosius išteklius, teliko pritaikyti „Paysera“ sistemą vietinei valiutai ir apskaitai.

„Paysera“ plėtra turės milžinišką stimulą konkurencijai mūsų šalies finansų sektoriuje bei sukurs spaudimą bankų ir kitų „fintech“ bendrovių įkainiams.

Turėdami EPĮ licenciją, mes startuojame su pagrindinių paslaugų paketu. Neabejoju, kad mūsų veikla ypač sudomins emigrantų artimuosius, kurie iš užsienyje dirbančių giminaičių kasmet sulaukia 1,8–2 mlrd. eurų perlaidų įvairiomis valiutomis”, – teigia vadovas.

„Paysera“ tinklas šiuo metu vienija įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Kosove, Ukrainoje ir Albanijoje.