„Daug keliaudamas ir lankydamasis įvairių šalių oro uostuose matau, kokią svarbą turi oro uostai visos šalies įvaizdžiui ir gerovei. Džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti prie Lietuvos oro uostų komandos, jos strateginių tikslų įgyvendinimo ir padėsiu pasirinkti teisingą kryptį tolimesniam įmonės veiklos skrydžiui“, – sako D. Makauskis.

Kaip rašoma pranešime, pastaraisiais metais D. Makauskis dirbo Danijos įmonėje „Idavang“, kurioje vykdė personalo grupės direktoriaus pareigas. Vadovaujančias personalo pozicijas jis užėmė ir tarptautinės bendrovės „Phillip Morris“ padaliniuose Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje. Taip pat dirbo konsultantu „AON Consulting“ organizuotuose samdos, kompetencijų vertinimo projektuose Europoje ir Azijoje.

D. Makauskis formavo įmonės strategijas, optimizavo ir standartizavo organizacijos procesus, buvo atsakingas už personalo strategijų įgyvendinimą, pokyčių valdymą bei vidinę komunikaciją.

Jis yra baigęs personalo valdymo ir tarptautinės prekybos studijas Vilniaus universitete bei personalo vystymo studijas Kornelio universitete (JAV).

Šiuo metu Lietuvos oro uostų valdyboje, kartu su D. Makauskiu, yra keturi nariai. Valdybai vadovauja finansų ir tarptautinio verslo magistrė, verslo konsultantė Eglė Čiužaitė. Valdybos nariais taip pat yra Susisiekimo ministerijos atstovas Saulius Kerza ir UAB „Shift4 Payments Lithuania“ vadovas Tadas Vizgirda.