„Mes Sveikatos apsaugos ministerijai ir Vyriausybei parašėme raštą, prašydami, kad nuo balandžio 15 dienos atlaisvintų veiklą lauko terasose ir restoranų viduje, kad būtų galima sėdėti 25 proc. vietų.

Taip pat rašėme, kad viešbučiuose būtų atlaisvintos tokios veiklos, kaip SPA procedūros, masažai, taip pat leidžiamas maitinimas švediško stalo principu. Taip pat prašėme, kad atlaisvintų migravimą iš savivaldybės į savivaldybę, o jeigu to neatlaisvins visiems, kad viešbučio rezervacija būtų pretekstas, dokumentas pravažiuoti“, – vardijo ji.

Anot E. Šiškauskienės, ribojimams laisvėjant žmonės jaustųsi geriau, nusiimtų slegiančią įtampa, būtų galima nuvykti pasivaikščioti prie jūros.

„Po Velykų nematome priežasties neatlaisvinti šių ribojimų. Mūsų logika tokia, kad jei valdžia nesugeba verslui duoti subsidijų, tegu mums leidžia dirbti.

Evalda Šiškauskienė

Mes jau pasiekėme dugną, o kovo 16 dieną bus lygiai metai, kai verslo viešbučiai, išskyrus paskolas ir atidėtus mokesčius, iš valstybės negavo jokių subsidijų“, – pyko ji.

Kaip teigė, valdžia deklaruoja, kad darbuotojams duoda subsidijas už prastovas, bet reikia suprasti, kad jos nugula ne į verslo, o į pačių darbuotojų kišenes.

„Reikia nepainioti šių dalykų“, – pridūrė ji.

Kovo 16 dieną, anot asociacijos prezidentės, yra planuojama ir protesto akcija.

„Planuojame į centrines miesto aikštes nešti lovas, dengti stalus ir kviesime žiniasklaidą“, – sakė ji.