Kaip rašoma pranešime spaudai, „Švaros broliai“ taip pat pristato naujovę pirkėjams: galimybę rinktis iš keturių skirtingų tunelinės plovyklos modelių.

„Dalis objektų jau yra statomi, kiti bus pradėti statyti artimiausiu metu. Taip pat planuojame šias metais sutarti dėl dar mažiausiai keleto objektų Lietuvoje, o dabar pradedame naujų objektų franšizių pardavimus“, – sako „Švaros brolių“ Verslo plėtros ir franšizės vadovas Kristijonas Minelga.

Ilgą laiką tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikę „Švaros broliai“ šiemet plečia savo tinklą – nauji objektai atsiras ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje, dalis jų atsidarys dar 2021-aisiais, kiti – iki 2022 metų vidurio.

„Vidutinio ir mažesnio dydžio tunelinių plovyklų modelių galimybės leidžia žengti į miestus, į kuriuos anksčiau plėstis neketinome. Tačiau matome gyventojų poreikį, jaučiame didelį potencialą, norime palengvinti kasdienę automobilio priežiūrą vartotojams“, – mintimis dalijasi K. Minelga.

Keturi plovyklos modeliai

Naujus objektus apsiimsiančių valdyti franšizės gavėjų „Švaros broliai“ ieško dar iki objektų atidarymo – pasirašydami franšizės sutartis naujieji savininkai susimoka pradinius franšizės mokesčius, skiria plovyklos darbui įsibėgėti reikalingą sumą.

Investuotojams siūloma rinktis iš keturių skirtingų „Švaros brolių“ tunelinių plovyklų modelių, šie skirstomi pagal plovyklos dydį, jos pajėgumus: nuo mažiausio „Smart“, galinčio aptarnauti vidutiniškai 60 automobilių per valandą, MINI – 100 automobilių per valandą, MIDI su 160 automobilių per valandą, iki MAXI, kur per valandą gali būti nuplauti daugiau nei 220 automobilių.

„Nesunku paskaičiuoti – jei, pavyzdžiui, didžiausio pralaidumo MAXI modelis, pilnai pasiekęs pajėgumą gali nuplauti 500 tūkst. automobilių per metus, metinė verslo apyvarta viršija 2 mln. eurų. Per 5–6 metus tokia investicija atsiperka“, – sako K. Minelga.

Pirkėjams keliami aiškūs reikalavimai

Būsimam franšizės gavėjui taip pat keliami atskiri reikalavimai: jis pats turėtų būti įsitraukęs į verslo valdymą, pats būti verslo vadovu.

Svarbi ir jo reputacija, verslo valdymo patirtis, finansinis pajėgumas – kad galėtų įsigyti naują verslą, jam reikia turėti nuosavų lėšų pradinei investicijai. „Priklausomai nuo pasirinkto modelio ir bankinio finansavimo intensyvumo, pirminė „Smart“ modelio investicija kainuoja nuo 300 tūkst., renkantis didesnius modelius ji proporcingai didėja“, – sako K. Minelga.

Jo teigimu, „Švaros broliai“ padės išspręsti svarbiausius klausimus, susitarti dėl geriausių finansavimo sąlygų, padės su verslo planais. Franšizės gavėjas ateis jau į pilnai pastatytą objektą.