Lietuvos banko uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto investicijų fondo licenciją gavęs „Capitalica Green Logistics Fund“ investuos į jau pastatytus žaliosios koncepcijos logistikos centrus, esančius prie didžiųjų miestų bei pagrindinių magistralių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Baltijos regionas vystosi itin sparčiai, o logistikos objektų kainos santykinai kur kas patrauklesnės palyginti su Vakarų Europa. Šis sektorius išliko atsparus pasaulinės pandemijos kontekste – prekių judėjimas nesustojo, o elektroninės prekybos apimtys toliau augo bei augs ateityje“, – pranešime teigė „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius Andrius Barštys.

Pasak jo, tyrimai rodo, kad pandemijai nuslūgus įprotis pirkti internetu išliks, todėl augs ir prekių srautai logistikoje ir investicijos į šią sritį įgyja strateginį pranašumą prieš tradicinės mažmeninės prekybos NT.

„Naujasis fondas orientuosis į žaliuosius logistikos centrus ir sandėlius, pastatytus ir eksploatuojamus laikantis aukščiausių energetinio efektyvumo, aplinkosaugos, taršos ir triukšmo mažinimo standartų“, – sakė A. Barštys.

„Capitalica Asset Management“, valdanti komercinį NT Baltijos šalyse, taip pat kontroliuoja investicinę bendrovę „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ – ji valdo Vilniaus verslo centrą „135“, Kauno verslo centrą „Kauno dokas“, Klaipėdos prekybos centrą „Luizė“, taip pat plėtoja verslo pastatų kompleksą „Verde“ Rygoje.

70 proc. įmonės akcijų priklauso SBA, 30 proc. – A. Barščio įmonei „Fox Holdings“.