Informacinių technologijų ekspertas Irmantas Bankauskas mano, kad šios įsilaužimų į kitas paskyras istorijos gali būti susijusios su nutekėjusiais „CityBee“ duomenimis.

„Finansinio sukčiavimo atvejų pasitaiko periodiškai – šiuo metu nepastebime, kad klientai aktyviau praneštų apie sukčiavimo atvejus“, – portalui sakė SEB banko Prevencijos departamento direktorius Audrius Šapola.

„Swedbank“ atstovas Saulius Abraškevičius irgi sako, kad jokio sukčių suaktyvėjimo dėl šio atvejo nefiksuoja, taip pat negauna ir klientų skundų dėl patirtų žalų, kurias būtų galima sieti su šiuo duomenų nutekėjimo atveju.

BNS rašė, kad apie „CityBee“ klientų duomenų nutekėjimą paskelbta pirmadienio vakarą. Į programišių rankas pakliuvo ir buvo viešai paskelbta apie 110 tūkst. vartotojų, kurie platformoje užsiregistravo iki 2018-ųjų vasario 22 dienos, vardai, telefono numeriai, el. pašto adresai, asmens kodai, slaptažodžiai.

„CityBee“ veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Bendrovės valdomą automobilių parką sudaro daugiau nei 2 tūkst. transporto priemonių, įmonė turi daugiau kaip 750 tūkst. registruotų klientų bazę.