Įmonės padalinys sostinėje taps plėtros centru klientams iš ES šalių. Centre bus priimami visi užsakymai – nuo techninės įrangos ir mikroprogramų kūrimo iki taikomųjų programų kūrimo bei palaikymo, pranešė užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“.

„Softeq“ žmogiškųjų išteklių vadovas Sergejus Mustafajevas sako, kad bendrovė ES ieškojo vietos, kur galėtų dirbti ir vietos specialistai, ir darbuotojai iš 2008-aisiais Minske įkurto centro.

„Pagrindiniai mūsų kriterijai buvo investicinis klimatas, palankios sąlygos verslui, ilgalaikis stabilumas ir galimybė naudotis vietos talentų pasiūla, atitinkančiu mūsų kompetenciją“, – pranešime sakė S. Mustafajevas.

„Softeq“ Lietuvoje planuoja sukurti 150 naujų darbo vietų įvairios specializacijos IT specialistams ir įsteigti vietines techninės įrangos ir kokybės užtikrinimo laboratorijas.

Pasak pranešimo, tarp „Softeq“ klientų yra tokios bendrovės kaip „Microsoft“, „Verizon“, „Epson“, „Lenovo“, AMD, „Intel“, „Hella“ ir „Samsung“, taip pat novatoriški, naujus IT sprendimus kuriantys startuoliai.

Savo veiklą visame pasaulyje „Softeq“ pradėjo plėsti 2008 metais, įsteigusi programavimo centrą Minske, o Europoje įsitvirtino įsigijusi bendrovę „NearShore Solutions“ ir atidariusi biurą Miunchene.

Bendrovė neseniai savo namų valstijos Teksaso mieste Hiustone įsteigė inovacijų laboratoriją.