„Tas žingsnis, kurį tikimės, kad priims Vyriausybė, jis išsklaidys tą neteisybę ir nelygybę, kuri buvo tris mėnesius ir bus leista dirbti tiek grožio paslaugoms, tiek kitoms paslaugoms, kurias galima saugiai teikti, tiek ne maisto prekių parduotuvėms, turgavietėms“, – BNS pirmadienį sakė D. Matukienė.

Tačiau ji teigė nesutinkanti, jog galėtų vėl pradėti veikti tik parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą iš lauko – jos nuomone, reikėtų leisti dirbti ir parduotuvėms, esančioms didžiuosiuose prekybos centruose.

„Šitos veikiančios įmonėlės užtikrina absoliutų saugumą ir ten žmogus susitinka geriausiu atveju kelioms minutėms su vienu ar dviem žmonėmis. Tuo tarpu didžiuosiuose prekybos tinkluose, kur prekiaujama viskuo, ne vien maistu, ten žmogus susitinka su keliais šimtais ar keliasdešimt žmonių“, – teigė D. Matukienė.

Tuo metu Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė sakė, kad specialistai yra išmokę dirbti išlaikant atstumą bei taikant kitas apsaugos priemones, todėl sunkumų pradėt darbą nebūtų, tačiau dabar laukiama oficialaus valdžios leidimo dirbti.

„Esame pasiruošę susitvarkyti su šituo pasiūlymu ir tvarka, tikrai laukiame oficialaus žalios šviesos jungimo ir pasiruošę po truputėlį į darbus“, – BNS sakė J. Mačiulienė.

Sveikatos ministras Arūnas Dulkys teigė, kad trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas siūlymas leisti dirbti ne būtinųjų prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, teikti grožio paslaugas.