„Šį pasiūlymą susitikimo metu su ministre išgirdome, jis bus svarstomas, tačiau kol kas detaliau komentuoti dar negalime“, – BNS teigė „Lidl Lietuvos“ atstovė Lina Skersytė.

Prekybos tinklas „Norfa“ taip pat teigė apsvarstysiantis ministrės raginimus, tačiau pridūrė jog, abejoja, ar dalies prekių pašalinimas galėtų turėti įtakos pirkėjų srautui.

„Pirkėjų srautas yra kontroliuojamas. Jų skaičius parduotuvėse yra ir taip sumažėjęs, nes žmonės, atsižvelgdami į prekybos tinklo ir valdžios atstovų raginimus, karantino metu sąmoningai apsipirkinėja rečiau, bet perka daugiau prekių. (...) Kažkokių prekių pašalinimas iš prekybos vargu ar galėtų turėti įtakos pirkėjų srauto mažėjimui ar didėjimui“, – BNS sakė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis.

Prekybos centro „Rimi“ viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė BNS sakė, kad ribojimai parduotuvėse nėra svarstomi.

„Manome kad geriau, jog pirkėjai vienoje vietoje saugiai, laikydamiesi atstumų galėtų įsigyti tai kas būtina“, – teigė ji.

Tuo metu prekybos tinklas „Iki“ pabrėžia esantis maisto tinklas, kurio didžiausia asortimento dalis yra maisto produktai ir plačiau nekomentavo, ar ne maisto produktų prekyba galėtų būti apribota.

„Didžiausias akcentą savo visoje veikloje teikiame maisto produktams, jų vartojimo kultūrai, šviežių produktų, įvairių kulinarijos gaminių įvairovei. Noriu labai pabrėžti, kad mums tikrai yra svarbu pandemijos suvaldymas. Mes dedame itin dideles pastangas, kad pirkėjai apsipirktų saugiai, eitų į parduotuves rečiau“, – BNS teigė „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

A. Armonaitė ketvirtadienį sakė, kad prekybos tinklai raginami riboti asortimentą savarankiškai, tačiau esant būtinybei, Vyriausybė galėtų juos įpareigoti tą padaryti.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (53)