Vien lapkritį grupės pajamos siekė 0,2 mln. eurų ir buvo 98 proc. mažesnės nei pernai lapkritį, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą preliminarius finansinius rezultatus pranešė įmonė.

Per vienuolika šių metų mėnesių „Novaturas“ aptarnavo 47,8 tūkst. klientų – 83 proc. mažiau negu pernai tuo pačiu metu, o vien lapkričio mėnesį aptarnauta 319 klientų – 97 proc. mažiau nei 2019 metų lapkritį.

„Keliones visame pasaulyje pristabdė antroji karantino banga, valstybės kovoja su viruso plitimu. Mes šį laikotarpį išnaudojome ruošdamiesi 2021 metų atostogų sezonui. Bendraujame su partneriais užsienyje, peržiūrime kitų metų sutartis, pildome produkto asortimentą, svarstome naujas kryptis“, – pranešime sako „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

Pasak bendrovės, dėl COVID-19 viruso sukeltų apribojimų lapkričio mėnesį „Novaturo“ grupė visose rinkose buvo priversta antrą kartą per metus laikinai nevykdyti veiklos. Daugiausiai buvo vykdomi grįžtamieji skrydžiai susigrąžinti keliautojus iš Kipro ir Kretos kurortų. Dėl galiojančių ribojimų Bendrovė negalėjo atnaujinti skrydžių į pagrindinę žiemos atostogų kryptį – Egiptą.

„Novaturo“ akcijos kotiruojamos Vilniaus ir Varšuvos vertybinių popierių biržose.