Be to, kitų metų pradžioje grupė šalia jos pastato Vilniuje, Mokslininkų gatvėje pradės naujo inovacijų centro statybas, į kurias investuos iki 18 mln. eurų. Jame bus sutelktas visas grupės inovacijų ir tyrimų potencialas, įkurtas energetikos startuolių inkubatorius.

„2021-ieji grupei bus energingo augimo metai. (...) Turime visas būtinas prielaidas žengti didelį žingsnį pirmyn – į pramoninių saulės parkų ir elektros gamybos bei saugojimo segmentus“, – pranešime sakė „BOD Group“ vadovas ir valdybos narys Nerijus Pačėsa.

Už „SoliTek“ verslo plėtrą atsakingas „SoliTek Cells“ vadovas Julius Sakalauskas sako, kad numatoma kurti visų tipų kaupiklius, pirmiausia infrastruktūrinius ir skirtus buitinėms elektros kaupimo sistemoms.

Šiuo metu grupė valdo saulės technologijų tyrimų bendrovę „SoliTek R&D”, gamybos įmonę „SoliTek Cells“ ir instaliacijų bendrovę „SoliTekas LT“.

Bendra „SoliTek“ įmonių apyvarta šiemet augo 5 proc. iki 12,1 mln. eurų, o vien Lietuvoje – 20 proc. Didžiąją dalį bendrovė eksportuoja į Skandinavijos ir Beniliukso valstybes.

2021 metais „BOD Group“ planuoja saulės technologijų verslą išauginti 15-20 proc.