Nauji atvejai nustatyti Vilniuje. Pagrindiniame miesto filiale (Lentvario g. 7) darbuotojai paskutinį kartą darbe buvo lapkričio 21 ir 27 dienomis, o teigiami testo rezultatai gauti to paties mėnesio 27–28 dienomis. Kitame padalinyje (Parčevskių g. 2) darbuotojas paskutinį sykį darbe lankėsi lapkričio 25 d., o koronaviruso infekcija patvirtinta 29 d.

„Šiuo laikotarpiu saugumas – neatsiejamas organizuojant darbo procesus. Savo darbuotojų prašome nuolat atidžiai stebėti sveikatą ir pajutus ligos simptomus neatvykti į darbą. Nors daliai kolegų tenka saviizoliuotis, ieškome greitų sprendimų, jog paslaugų teikimas nesutriktų ir klientus galėtume aptarnauti visoje Lietuvoje. Be abejonės, nuolat tobuliname ir paslaugų teikimą internetu bei matome, kad klientai jomis naudojasi tikrai aktyviai“, – teigia „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 40 „Regitros“ darbuotojų. Iš jų didžioji dalis – 30 – jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą.

Kaip rodo statistika, karantinas keičia vairuotojų įpročius ir skatina vis aktyviau naudotis „Regitros“ elektroninėmis paslaugomis. Internetu keičiami vairuotojo pažymėjimai, pranešama apie automobilio pardavimus, registruojamos prieš tai Lietuvoje eksploatuotos transporto priemonės.