Kaip rašoma pranešįime spaudai, „Worldline Lietuva“ – specializuotas paslaugos tiekėjas, užtikrinantis mokėjimo kortelių operacijų autorizavimo bei apdorojimo paslaugas. Bendrovė nėra atskira finansinė institucija, todėl jos prižiūrimas bankomatų tinklas – pirmasis nepriklausomas tinklas Lietuvoje.

Nuosavo bankomatų tinklo neturinčią LKU kredito unijų grupę sudaro 45 unijos ir jas prižiūrinti LCKU. Tinklo „Medus“ bankomatais jau sėkmingai naudojosi Šiaulių banko ir „Citadele“ banko klientai, o nuo šiol ant šių bankomatų bus ir LKU grupės logotipas. Teigiama, kad viso Lietuvoje šios kredito unijos turi per 122 tūkst. narių.

LCKU Verslo ir informacinių technologijų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė sako, kad pasirašyta sutartis – dar vienas žingsnis pirmyn reaguojant į besikeičiančius klientų poreikius ir tobulinant kredito unijų paslaugas.

„Siekiame, kad kredito unijų nariai gautų patikimas ir kokybiškas finansines paslaugas kuo patrauklesnėmis sąlygomis, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šia sutartimi užtikrinsime, kad mūsų nariai rastų bankomatus ir galėtų ne tik išgryninti, bet ir įnešti turimas lėšas už dar mažesnius įkainius sau patogiose vietose visoje Lietuvoje“, – teigia J. Platenkovienė.

Bankomatų tinklas „Medus“ šiuo metu apima daugiau nei 150 bankomatų, įskaitant įrengtus mažesniuose miestuose bei miesteliuose. „Worldline Lietuva“ verslo plėtros vadovo Gintautas Sasnauskas primena, kad į savo mokėjimo kortelės sąskaitą galima įnešti grynųjų pinigų visuose bankomatuose „Medus“, kurie turi pinigų priėmimo funkciją. „Worldline Lietuva“ atstovo teigimu, tokių bankomatų tinklas yra nuolat plečiamas.

Taip pat „Medus“ bankomatuose LKU grupės kredito unijų mokėjimo kortelių turėtojai galės patikrinti sąskaitos likutį, pasikeisti kortelės PIN kodą bei peržiūrėti paskutinių operacijų išrašą. Be to, „Worldline Lietuva“ įdiegė ir didina bankomatų su bekontakte operacijos atlikimo funkcija skaičių. Ši naujovė leis klientams atlikti norimą operaciją greitai, patogiai ir saugiai.

Informuojama, kad kredito unijų nariams pasiekiamos paslaugos apima ir mokėjimo kortelių išdavimą, o klientai gali rinktis tarp debetinių „Maestro“ bei kreditinių „Mastercard Standard“ kortelių, pasižyminčių konkurencingai žemais išdavimo bei aptarnavimo įkainiais. Kredito unijų grupės nariams jau išduota per 10 000 mokėjimo kortelių, o kitais metais bus pristatytos ir mokėjimo kortelės verslo klientams.