„Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdama prisijungti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus komandos. Man tai ne tik nauja profesinė patirtis, bet ir didžiulis prasmės jausmas priėmus šį iššūkį. Tikiu, kad kartu su taip atsidavusia savo darbui komanda auginsime organizaciją, taip palengvindami gyvenimą vis didesniam skaičiui sunkumų paliestų žmonių“ – sako K. Meidė.

Nuo 2013-ųjų K. Meidė ėjo vadovės pareigas „Eurovaistinių“ tinkle Lietuvoje, nuo 2015 metų vadovavo „Euroapotheca“, valdančiai vaistinių tinklus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Nuo 2017-ųjų iki šių metų kovo ji ėjo parduotuvių tinklo „Maxima LT“ generalinės direktorės pareigas.

Lietuvos Raudonasis Kryžius pranešė keliantis sau uždavinį, kad per trejus artimiausius metus jo pagalbą gautų 30 tūkst. žmonių. Tam bus telkiama didelė savanorių ir rėmėjų komanda.

„Organizacija siekia padaryti didelį šuolį ir kurti pamatuojamą vertę pažeidžiamiems žmonėms. Todėl džiaugiamės, kad prie komandos prisidėjo K. Meidė, kurios patirtis padės organizacijai augti ir įveikti nelengvus pagalbos krizės paliestiems žmonėms iššūkius“, – teigė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus valdybos pirmininkas Gediminas Almantas.

Penkerius metus organizacijai vadovavusi Gintarė Guzevičiūtė savo sprendimu palieka organizaciją.