Už jo kandidatūrą ketvirtadienį balsavo šeši komiteto nariai, balsavusių prieš ir susilaikiusiųjų nebuvo.

Balsavime nedalyvavo du „valstiečiai“, pareiškę, kad remia frakcijos sprendimą atsisakyti bet kokių pareigų Seimo valdymo struktūrose, taip pat M. Majauskas. Posėdyje nepasirodė liberalas Kęstutis Glaveckas.

„Man tikrai nesvetimas komiteto darbas. Tikiu, kad susitvarkysiu, ypač su tokia rimta patarėjų ir padėjėjų komanda, ir, be jokios abejonės, su labai rimta komiteto narių komanda, kurios pasitikėjimo prašyčiau. Kiekvieno iš jūsų pasitikėjimas man yra labai svarbus, jį priimu labai rimtai ir pažadu būti visiems vienodai teisingas“, – komiteto posėdyje kalbėjo M. Majauskas.

Nutarta, kad pirmininko pavaduotojus komitetas tvirtins kitame posėdyje.

Komitetui taip pat atstovaus Valius Ąžuolas, Algirdas Butkevičius, Antanas Čepononis, Vytautas Gapšys, Kęstutis Glaveckas, Liudas Jonaitis, Matas Maldeikis, Vytautas Mitalas, Juozas Varžgalys.

M. Majauskas Sidnėjaus universitete yra įgijęs ekonomikos bakalauro išsilavinimą. 2002-2008 metais jis dirbo „Barclay“ banke Londone, 2008-2012 metais buvo premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas ekonomikos ir finansų klausimais. Nuo 2016 metų jis yra Seimo narys.