„Žengiant į elektroninės prekybos sritį Estijoje ir kuriant internetinės vaistinės platformą orientavomės į klientų patogumą ir platų asortimentą. Patirtis Lietuvoje ir Latvijoje parodė, kad klientams svarbu greitas aptarnavimas ir geri pasiūlymai“, – sako „Azeta“ direktorė ir valdybos narė Justė Levčenkaitė.

Įmonė „Azeta“ Lietuvoje jau daugiau nei 6 metus valdo elektroninės prekybos platformą „Eurovaistinė internete“, kuri kiekvieną mėnesį sulaukia apie 1 mln. klientų. Prieš metus internetinė vaistinė „Azeta.lv“ startavo ir Latvijoje.

Skirtumas nuo kitų šalių – Estijos internetinėje vaistinėje yra galimybė įsigyti ir receptinius vaistus.

„Teisinis reglamentavimas Estijoje skiriasi nuo kitų Baltijos šalių, todėl čia klientai galės rasti ne tik sveikatos, grožio ir geros savijautos priemonių, kosmetikos, maisto papildų ir nereceptinių vaistų, kaip yra Lietuvoje ir Latvijoje, bet ir receptinių vaistų“, – išskirtinumą akcentuoja J. Levčenkaitė.

„Azeta“ priklauso tarptautinei „Euroapotheca“ grupei, vienijančiai vaistinių tinklus penkiose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Lenkijoje bei elektroninės prekybos platformas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.