Nekilnojamojo turto registro duomenimis, rugsėjį bendrovė „Lietpak investicija“ su įmone „Coca-Cola HBC Lietuva“ susitarė dėl daugiau kaip 6 tūkst. kv. metrų ploto pastatų įsigijimo. Pastaroji čia iš valstybės taip pat nuomojasi daugiau nei 2,5 ha ploto sklypą.

„Lietpak“ atstovai planų Alytuje BNS kol kas nekomentavo.

Alytaus meras Nerijus Cesiulis BNS teigė, jog artimiausiu metu ketina susitikti su investuotojais ir aptarti jų planus.

„Girdėjome, jog prasidėjo sandoris, tačiau dar nebuvo tikslių detalių ir tiek pardavėjas, tiek pirkėjas nenorėjo tam tikrų dalykų atskleisti. Tai artimiausiu metu kviesime įmonės atstovą pasikalbėti apie planuojamas investicijas ir kuo gali būti naudingas miestas“, – teigė meras.

Anot N. Cesiulio, miestas tikisi, jog investuotojai kuo greičiau įveiklins pastatus ir sukurs naujų darbo vietų.

„Kiekviena nauja darbo vieta mums yra labai brangi, nauji investuotojai, kurie kuria gerai apmokamas darbo vietas, labai laukiami mieste. Mūsų noras, kad kuo greičiau tie pastatai veiktų, o investicijos sukurtų naujas darbo vietas. Mes galbūt galėtume prisidėti prie plėtros ar infrastruktūros įrengimo“, - sakė jis.

Anot mero, „Coca-Cola“ pasitraukimas nebuvo didelis smūgis miestui.

„Įmonės išėjimas nebuvo labai didelis smūgis. Be abejo, atsirado bedarbių, tačiau keli specialistai rado darbą kitose srityse, kai kurie ieško darbo arba yra išvykę į užsienį. Tai nebuvo labai didelė gamykla“, – BNS kalbėjo N. Cesiulis.

Registrų centro duomenimis, „Lietpak investiciją“ valdo „Lietpak “ savininkai Andrius ir Pranas Kizniai. Pastaroji turi gamyklą Vilniaus rajono Čekoniškių kaime.

„Coca-cola“ gamybą Alytuje pradėjo 1994 metais, o nutraukė 2016 metais, gamybą iškėlusi į Lenkiją.

Įmonės pastatai pradėti pardavinėti 2017-aisiais. Tuomet žiniasklaida skelbė, jog jo kaina siekia 2,79 mln. eurų.