Panašia kreive didėjo ir įmonės nuostoliai – grynasis veiklos rezultatas pernai – 17,95 mln. eurų nuostoliai.

„Vinted“ apyvarta pernai buvo beveik tris kartus didesnė nei ankstesniais metais, o palyginus su 2018 metais nuostoliai buvo didesni bemaž šešis kartus.

BNS anksčiau rašė, kad šiuo metu „Vinted“ dirba apie 450 žmonių, tačiau ketinama iki metų pabaigos turėti apie 600. Šiuo metu „Vinted“ nuomojasi patalpas sostinės Žirmūnų mikrorajone, bet rugsėjį planuoja persikelti į naujas patalpas Naujamiesčio mikrorajone statomame biurų pastate „Uptown park“.

Kaip vėliau buvo pridurta, kaip ir daugelis pasaulio technologijų sektoriaus bendrovių, įmonė fokusuojasi į ilgalaikį, bet ne trumpalaikį pelningumą, ir ketina toliau didinti investicijas į verslo plėtrą. Bendrovė įsitikinusi savo verslo modelio tvarumu, ir pernai iš investuotojų pritrauktos lėšos pilnai padengia daugiametę organinės plėtros programą Europoje. Nuo 2019 metų gruodžio Vinted Vilniaus centriniame biure pasamdė apie 130 naujų specialistų ir dabar turi 460 darbuotojų, o iki šių metų pabaigos ketina šį skaičių didinti iki 600. Darbuotojų atrankos proceso „Vinted“ nesustabdė prasidėjus pandemijai ir persikėlus dirbti nuotoliniu būdu, o per karantiną įdarbino net 70 aukštos kvalifikacijos specialistų – IT, finansų, marketingo, personalo, teisės ir kitų sričių profesionalų.