Jis sakė sveikinantis antradienį išrinkto Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento Vidmanto Janulevičiaus norą apjungti kai kurias asociacijas, siekiant išgryninti verslo prioritetus.

„Aš labai sveikinu Vidmantą Janulevičių, kuris rinkiminės kampanijos metu pareiškė, kad bus imama kryptis vienyti verslo asocijuotas struktūras į vieną ar dvi stambesnes struktūras. Tada tas bendravimas būtų produktyvesnis“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė R. Sinkevičius.

„Tenka apgailestauti, kad verslo asocijuotų struktūrų yra ne viena, o kokios penkios didelės struktūros. Būtų gerai, kad jos konsoliduotųsi“, – pridūrė jis.

Pasak R. Sinkevičiaus, didelis skaičius asociacijų ir neišgryninti prioritetai apsunkina ir ekonomikos ministro darbą.

„Jeigu tokios konsolidacijos nėra, ministras būna tam tikrame pasimetime. Viena asociacija nori vieno, bet pasitaiko taip, kad kita asociacija nori visiškai priešingai“, – sakė R. Sinkevičius.

„Tada ministras ir tam blogas, ir anam blogas ir pagaliau ministerijoje atsiranda motyvas, kad gal nieko nereikia daryti, kol nesusitarė (verslo asociacijos – BNS)“, – teigė jis.

Šią savaitę LPK prezidentu išrinktas V. Janulevičius asociacijos suvažiavime sakė, kad verslo struktūrų Lietuvoje yra per daug, dėl ko dažnai neišgryninami verslo prioritetai.

Tarp šalyje veikiančių asocijuotų verslo struktūrų yra LPK, Lietuvos verslo konfederacija, Lietuvos darbdavių konfederacija, prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.