„Niekas man jo nerekomendavo, aš pirmą kartą susitikau su juo šį pirmadienį, kada pavedžiau (nurodyti – ELTA), ar bus viešų ir privačių interesų konfliktas. Jokios įtakos ir jokių prašymų iš kažkokių asmenų ar iš Karbauskio („valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio – ELTA) aš neturėjau“, – Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje trečiadienį sakė J. Narkevičius.

Pasak jo, šią informaciją konkurso laimėtojas turėtų pateikti šiomis dienomis.

„Kol negausiu raštiško atsakymo iš jo, sprendimas dėl skyrimo nebus priimtas“, – sakė ministras.

J. Narkevičius taip pat teigė, kad šiuo metu dar laukiama leidimo iš tarnybų A. Latakui dirbti su slapta informacija.
Ministras pridūrė šiuo metu nematantis pagrindo atmesti A. Latako kandidatūrą.

„Konkursas įvyko, institucijos pateikė informaciją apie kandidatą, tai kažkokio pagrindo atmesti jo kandidatūrą irgi šiandien nematau“, – sakė J. Narkevičius.

Balandžio pradžioje Susisiekimo ministerija pranešė, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vadovo konkurso laimėtoju pripažintas buvęs Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Klasco“ gamybos direktorius Algis Latakas, kuris su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašu pernai kandidatavo į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą.

Tuo metu Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Agnė Bilotaitė paragino susisiekimo ministrą J. Narkevičių užtikrinti skaidrias ir sąžiningas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinio direktoriaus atrankos procedūras. Apie tai, kad Klaipėdos uosto direkcijos vadovo konkurso laimėtojas galėjo būti žinomas iš anksto, viešai pasisakė vienas iš konkurso dalyvių Vaidas Šukys.