Bendrovės išplatintų 10-ies metų trukmės obligacijų pajamingumas siekia 2,148 proc.

Obligacijas įsigijo 57 investuotojai. Daugiausiai bendrovės obligacijų įsigijo Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos instituciniai investuotojai: bankai, investiciniai bei pensijų fondai ir draudimo įmonės.

„Lietuvos ir užsienio investuotojų pademonstruotas susidomėjimas šia obligacijų emisija rodo pasitikėjimą ir pritarimą „Ignitis grupės“ veiklos prioritetams. Grupės veiklos strategijoje įtvirtintą dėmesį darniai energetikos sektoriaus plėtrai ir dekarbonizacijai finansų rinka vertina palankiai. Tai – dar vienas svarbus įvertinimas, kad esame gerame kelyje“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

Pritrauktas lėšas „Ignitis grupė“ naudos grupės tikslų plėtojant žaliąją energetiką bei užtikrinant skirstymo tinklo patikimumą ir efektyvumą įgyvendinimui, taip pat – turimų įsiskolinimų refinansavimui.

Obligacijų platintojais „Ignitis grupė“ pasirinko „BNP Paribas“, „Citi“, „J.P. Morgan“ ir „Luminor“ bankus. Obligacijos bus listinguojamos Liuksemburgo ir „Nasdaq“ Vilnius vertybinių popierių biržose.

Gegužės 12 d. tarptautinė kredito reitingų agentūra „Standard & Poor's“, atlikusi kasmetinę „Ignitis grupės“ kredito reitingo peržiūrą, patvirtino bendrovei BBB+ kredito reitingą.

2017 m. ir 2018 m. „Ignitis grupė“ sėkmingai išplatino dvi žaliųjų obligacijų emisijas. 2018 m. išplatintų 10-ies metų trukmės obligacijų pajamingumas siekė 2,066 proc., o 2017 m. – 2,193 proc.