Kaip rašoma pranešime spaudai, visos prekės buvo apdraustos, tačiau, atsižvelgiant į vagystės mastą, „ELKO Group“ siūlo iki 200 000 EUR atlygį už bet kokią informaciją, galinčią padėti rasti kaltininkus. Pridedama, kad finansinis atlygis už informacijos suteikimą bus išmokamas bet kurios šalies piliečiui ar įmonei.

Nusikaltimas įvykdytas verslo parke „Lidostas Park“ esančiame „ELKO“ sandėlyje. Vagys į patalpas pateko per neleistinai įrengtą praėjimą gretimame sandėlyje.

„Tikėtina, jog Baltijos šalių ir kitų Rytų Europos šalių rinkose gali pasirodyti didelis kiekis vogtų prekių, tokių kaip mobilūs telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, procesoriai, atminties laikmenos ir kt. Prašome visų šioje srityje dirbančių įmonių ir asmenų atkreipti dėmesį į prekių kilmę ir kilus menkiausiems įtarimams dėl jų patikimumo susisiekti su mumis, kad galėtume palyginti serijinius įrenginių numerius“, - pagalbos į partnerius kreipiasi „„ELKO Group“ direktorius Svens Dinsdorfs.

Jis pabrėžia, jog vogtų prekių perpardavinėjimas yra nelegalus ir nustačius nusikalstamas veikas prekės gali būti konfiskuotos tiek iš pardavėjo, tiek iš jas įsigijusios įmonės ar asmens.

Policija jau pradėjo tyrimą, jai talkina kompanijai ir draudėjams atstovaujantys tyrėjai ir kiti asmenys.

„ELKO“ prašo suteikti bet kokią su nusikaltimo dalyviais susijusią aktualią informaciją – vagystės užsakovus, vykdytojus ar kitus susijusius asmenis. Taip pat prašoma informacijos apie pavogtų prekių transportavimą ar įtartinus pasiūlymus iš neoficialių platintojų atstovų.